באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: זכו בפרס ניהול תקין לשנים 2013-2014

יקנעם: זכו בפרס ניהול תקין לשנים 2013-2014

שר הפנים, גלעד ארדן, העניק פרס ניהול כספי תקין  ל-86 רשויות מקומיות בטקס, שהתקיים בבנייני האומה בירושלים. בין המאושרות יקנעם ומועצה אזורית מגידו

 שר הפנים גלעד ארדן , העניק ביום ראשון,  כ”ו שבט תשע”ה, 15 בפברואר 2015 , תעודת הוקרה בגין ניהול כספי תקין ל- 86 רשויות מקומיות, בטקס, שהתקיים בבנייני האומה בירושלים. בין הרשויות הזוכות יקנעם עילית ומועצה אזורית מגידו.

שר הפנים, גלעד ארדן, בירך את הרשויות הזוכות וציין את חשיבותו של השלטון המקומי. בנאומו אמר שהרשויות המקומיות הן אלו שמנהלות את חיי היומיום של התושבים והן הקובעות את הסטנדרטים המקצועיים. השר התייחס לעניין הארנונה והבטיח שאם יבחר שוב לתפקידו  יבצע רפורמה בעניין.

מנכ”ל משרד הפנים, ד”ר שוקי אמרני אמר שהטקס נועד לומר יישר כוח לרשויות שהצליחו לעמוד בסטנדרטים הנוקשים שקבע משרד הפנים והרשויות הזוכות אלו הם רשויות שמתנהלות מצוין מבחינת סדרי עבודה ומנהל תקין, יעילות בניהול משק כספים, העסקת עובדים, ניהול התאגידים העירוניים ועוד.

יו”ר השלטון המקומי, חיים ביבס בירך ואמר שמדובר בפרס חשוב מאוד והוסיף בהמשך לדבריו של השר שבאמת יש לעשות רפורמה בארנונה מאחר והיא מהווה בקושי 40% מתקציבה של הרשות. יו”ר המועצות האזוריות שמואל ריפמן אמר שהרשויות אמנם לא קובעות את מחירי הארנונה או מחירי הדירות, אולם הם חוד החנית ביצירת איכות חיים לתושבים ומהן דורשים איכות חיים כוללת. החלק האמנותי כלל הופע מרגשת של הזמרת רודי ביינסיין שהופיעה בתכנית The Voice.

 הפרמטרים שנקבעו על ידי משרד הפנים, לקבלת הפרס הם: ניהול כספי תקין, ניהול ארגוני תקין, הכולל- שכר כח אדם ומערך השירותים לתושבים ותכנון ובניה.

כמו כן העניק שר הפנים תעודה ל- 7 רשויות מקומיות משתפרות ביניהם רמת ישי

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמח ונרגש שיקנעם מקבלת כל שנה מחדש את הפרס ועומדת שנה אחר שנה בשורה הראשונה של היישובים שמתנהלים באופן מצוין. ביקנעם ניהול כספי נכון הוא דרך חיים ונורמה בסיסית ועל כך אני לא מתפשר. אנו שומרים על כספי הציבור ומקפידים לעשות בהם שימוש נכון ויעיל,      ואך ורק לטובת התושבים. לצד זאת אנו מקפידים כל הזמן להתייעל ואני שמח שאנו מצליחים גם לעשות זאת וגם להמשיך ולהעניק שירותים מצוינים ואיכות חיים גבוהה לתושבים. נמשיך לנהל את העיר בצורה היעילה והחכמה ביותר לרווחת התושבים. אני מברך את גזבר העירייה על פועלו הרב לשמירה על תקציב העירייה, את חברי המועצה על שיתוף הפעולה, ומודה להם ולכל עובדות ועובדי הרשות שעושים עבודה מצוינת”.

מזכיר גזבר העירייה, מר יוסי מזרחי:

“אני גאה שמזה מספר שנים ברציפות אנו מקבלים את הפרס המכובד שמעיד בראש ובראשונה על התנהלות יעילה של כל מחלקות העירייה ושל נבחריה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter