באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: זה יהיה בסוף הקיץ

יקנעם: זה יהיה בסוף הקיץ

י

יקנעם תחגוג את סיום אירועי הקיץ במופע הצדעה לחיילי צה”ל, ובהופעת ענק של שירי מימון ושמעון בוסקילה. אלפסי: “כבוד גדול יהיה לנו שחיילי צה”ל בני היישוב יהיו אורחי הכבוד של העיר כולה בערב חגיגות סיום אירועי הקיץ”

כמיטב המסורת ולאחר קיץ בצל המלחמה בעזה מחד, אך גם עמוס בפעילויות ובראשם הפעלת עיר הנוער לראשונה ביקנעם, יתקיים באמפיתיאטרון היישובי ביום שלישי 26.8 תחת הסיסמא “יקנעם מצדיעה לצה”ל ומחבקת את החיילים” מופע סיום קיץ משותף של שירי מימון ושמעון בוסקילה שישירו את מיטב להיטיהם. המופע יהיה הדובדבן שבקצפת של אירועי הקיץ בעיר.

כעיר מובילת גיוס שרבים מבני הנוער שלה נלחמו במלחמה בעזה, החליט ראש העיר סימון אלפסי להזמין את חיילות וחיילי היישוב להיות אורחי הכבוד במופע ובערב כולו, ואלו שיחפצו בכך יכולים כבר ליצור קשר עם מנהלת לשכתו של ראש העיר, מוניק קונפינו, ויישמר בעבורם מקום במספר שורות שיוקצו ספציפית לחיילות וחיילי צה”ל. הערב כולו יחל בהופעה של להקת ‘צעירי יקנעם’ שתשיר עשרה משירייה, ויכלול גם מופע זיקוקי די-נור מרהיב.

עיר הנוער
שירי מיימון בהופעה. צילום: יח”צ.

חגיגת סיום  הקיץ  תיתן את האות לסיום קיץ עשיר בפעילויות שהתקיימו עד כה ברחבי היישוב וממשיכים להתקיים גם  בעיר הנוער בהובלת תכנית עיר ללא אלימות במהלך חודש אוגוסט כולו. אירועי הקיץ כללו בין היתר עד כה גם את:  הקרנת משחקי המונדיאל, אירועי שישי קאנטרי, פעילויות אקסטרים, פעילויות ותחרויות במגרשים מוארים, ערבי מוזיקה, מופעים של סקאזי, פאר טסי, ועוד ועוד. בעיר הנוער החליטו שבהופעה של פאר טסי שעתידה להתקיים ביום שלישי 19.8 הם יארחו להופעה בפארק נחל קרת את כל תושבי יקנעם שיחפצו בכך.  בנוסף לכך, צפוי מוקי לסגור את פעילות עיר הנוער לקיץ ולהופיע בפארק נחל קרת במוצ”ש 30.8.

ראש העיר, סימון אלפסי: “מדינת ישראל עברה עד כה חודש קשה מאוד עקב הלחימה בדרום, וכולי תקווה שנתחיל לחזור לשפיות ולשגרה. חיילי צה”ל מגנים על המדינה ותושביה מסביב לשעון ורבים מבני יקנעם נלחמו ועשו לילות כימים בתוך עזה וכבוד גדול יהיה לנו שחיילי צה”ל בני היישוב יהיו אורחי הכבוד של העיר כולה בערב חגיגות סיום אירועי הקיץ. המופע של שירי מיימון ושמעון בוסקילה הוא הדובדבן שבקצפת לקיץ עשיר באירועים, ואני קורא לכל התושבים לבוא ולשמוח”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter