באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם וקרית טבעון: נציגי העמק ברשימת מפלגת העבודה

יקנעם וקרית טבעון: נציגי העמק ברשימת מפלגת העבודה

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי וראש המועצה המקומית דוד אריאלי הוצבו במקומות לא ריאלים ברשימת העבודה לכנסת. אלפסי ” מדובר במקום סמלי”

במפלגת העבודה אמנם יש רק נציג אחד לצפון במקום ריאלי (דני עטר במקום ה-17) אך מבט כולל יותר ברשימת המועמדים לכנסת יגלה שני שמות מוכרים בקצה הרשימה. ראש המועצה המקומית קרית טבעון, דוד אריאלי הממוקם במקום ה-108 וראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי הממוקם שני מקומות אחריו במקום ה-110. שני

נציגי העמק במפלגת העבודה
ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי “מדובר במקום סמלי”

האישים ידועים כחברים ותיקים במפלגה וברור כי מקומם ברשימה הינו סמלי בלבד ואין לו משמעויות פוליטיות כאלה או אחרות. אלפסי שהוא הבחיר מבין השניים (למרות מיקומו הנמוך יותר) מכהן כראש עיריית יקנעם מאז 1989 והוא אחד מראשי הערים הותיקים והמוערכים בארץ. לאריאלי זוהי קדנציה ראשונה .

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי “הצבתי במקום ה- 110 הינה סמלית ונעשתה לבקשתי מאחר ומעולם לא היה לי ואין לי שום עניין להיות בכנסת בכל תפקיד שהוא, אלא רק לסייע למפלגה שהיא בית עבורי להוביל את המדינה. למרות הבקשות הרבות שקיבלתי לרוץ לכנסת וההצעות הרבות לתפקידים בממשלה, אני כל כולי נתון אך ורק לקידומה ופיתוחה של יקנעם. זו העשייה האמיתית. כבוד גדול עבורי להיות בסוף הרשימה היכן שמוצבים רבים ומצוינים שתרמו במשך שנים רבות למפלגת העבודה והובילו מטעמה את המדינה כדוגמת נשיא המדינה החמישי יצחק נבון שהוצב במקום ה- 120.”

ראש המועצה המקומית קרית טבעון, דוד אריאלי: “גם בכנסת הקודמת הוצבתי במקום לא ריאלי על מנת לחזק את רשימת מפלגת העבודה. כמוני גם ראשי רשויות אחרים, שאין להם כוונה להיות חברי כנסת, ממוקמים במקומות לא ריאליים וזאת על מנת לתת כוח ותמיכה לרשימה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter