באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם ומגידו: המושבה מכה בחזרה

יקנעם ומגידו: המושבה מכה בחזרה

וועד המושבה החליט לסגור את שערי המושבה בשעות העומס וזאת כתגובה לנסיון הסיפוח של סימון אלפסי דבר אשר יפגע בתושבי השכונה הוותיקה של יקנעם. יו”ר הוועד, איתי הופמן “ יישובי מגידו צריכים להבין כי אין אפשרות להתנהל מול ראש עיר שכזה”

בעקבות נסיונו של ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי, לספח את המושבה אל העיר כפי שדווח לראשונה באתר YCOM, החליטו בוועד המושבה להגיב בצעדים אופרטיביים וסגרו בתגובה את שערי הכניסה למושבה בשעות העומס.  דבר זה פוגע בעיקר בתושבי השכונה הותיקה של יקנעם אשר נוהגים לקצר את דרכה דרך המושבה ועתה יאלצו להכנס ולצאת מהעיר דרך רחוב התמר הפקוק או לחכות  בסמוך לשער עד שאחד מתושבי המושבה יגיע ויפתח אותו.

איתי הופמן
מרכז המושבה

את ההודעה על סגירת השער שלח יו”ר הוועד, איתי הופמן, במייל לאקוני לכל תושבי המושבה “החל מיום ראשון שער הכניסה ליקנעם יהיה סגור גם בבקרים בין השעות 06:30 ועד 09:00. אחה”צ שער הכניסה ליקנעם יהיה סגור בין השעות 15:30 ועד השעה 19:00. בשבתות ובלילות השער סגור כפי שהיה עד כה”.

הופמן לא הסתפק בכך ושלח מכתב זועם אל אלפסי בו הוא מטיח בו האשמות קשות ומונה את כל כשלונותיו של אלפסי לשיטתו. בנוסף שלח הופמן מייל נוסף לתושבים בו פירט את פעולותיו כנגד נסיון הסיפוח של אלפסי ” נפגשתי עם חברי כנסת, דיברתי איתם, כתבתי מכתבים ובשאיפה כי בקרוב ניפגש עם שר הפנים בנושא התנהלותו ופעולותיו הנואשות של סימון אלפסי.

כפי שכבר כתבתי, הסכנה היא לא רק ליקנעם, אלא גם ליישובים הסובבים אותה, קריא הזורע שרק גדר מפרידה בינו לבין יקנעם, אליקים, עין העמק ואחר כך אולי גם רמת השופט. יישובי מגידו צריכים להבין כי אין אפשרות להתנהל מול ראש עיר שכזה.  עלינו להתאחד כיישובים, כולל יישובי האזור כולו”

בעיריית יקנעם העדיפו שלא להגיב לכתבה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter