באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ויהי אור

יקנעם: ויהי אור

לחץ ציבורי עובד: בני נוער מיקנעם שלחו מכתב אל ראש העיר בבקשה להציב תאורה במגרש הכדורסל ברחוב מירון ואף הגיעו לישיבת מועצה אחת עם כדורים. אלפסי גייס כסף ובמגרש ברחוב מירון מותקן בימים אלו עמוד תאורה”.

ראש העיר סימון אלפסי ממשיך להוכיח כי ילדי היישוב ובני הנוער שלו חשובים לו מאוד, ולאחר פנייה אליו של  חברי קבוצת “מאירים את מירון” לדאוג לתאורה עבור מגרש המשחקים ברחוב מירון השיב להם ראש העיר שהוא יבדוק את הנושא ויפעל לטיפולו. ראש העיר אכן בדק את הנושא לעומק ומכיוון שיש צורך לבצע במקום עבודות תשתית תת קרקעיות, הוא הודיע לחברי הקבוצה שהוא יעשה את כל המאמצים על מנת להשיג במהירות האפשרית תקציב להתקנת תאורה במקום, ואכן הצליח ראש העיר לעמוד בהבטחתו והנחה את מינהל ההנדסה בעיר להתקין את עמוד התאורה והעבודות החלו בימים האלו.

מגרש כדורסל
סימון אלפסי, לא יכול להוריד גשם. צילום: רונן צומר.

בנוסף לכך, הנחה ראש העיר לבדוק ולטפל בליקויים בכל מגרשי הספורט, ואלו אכן תוקנו, וכל מי שחפץ יכול לשחק בהם להנאתו. בהקשר לכך ולאור פניית חברי הקבוצה ביצעה העירייה גם שורה של תיקונים במגרש ברחוב חרמון וביניהם תיקון הברזייה, ריתוך גדרות השערים, החלפת חישוק הסל, חיזוק השערים, צביעת מעקות, תיקון מפגעי ברזל שונים ועוד.

ראש העיר, סימון אלפסי:”אני שמח שעלה בידי לגייס את התקציב הראוי למילוי בקשתם של בני הנוער שחשובים לי מאוד וזאת מבלי להוציא את הכספים מתקציב היישוב השוטף. בני הנוער הוכיחו שוב שהם החכמים ביותר ובשעה שחבר מועצה ניסה לשדלם להגיע לישיבות המועצה ולהפגין, הם בניגוד אליו בחרו להיות ענייניים. אותו חבר המועצה שניסה שכשל במשימתו טען שהם לא הגיעו כי נתתי הוראה שיירד גשם.. להוריד גשם אני אמנם לא יכול, אבל מה שחשוב הוא שמילאתי את בקשת בני הנוער ועכשיו יש להם מגרש להנאתם גם בשעות הערב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter