באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: התאגיד שיפר תשתיות ברחוב היסמין

יקנעם: התאגיד שיפר תשתיות ברחוב היסמין

חבר המועצה ארמו קרובי שיבח את עבודת התאגיד ברחוב היסמין. יו”ר התאגיד, אורי שמואל ” אני שמח שזה עבר במינימום הפרעה לתושבים”

מליאת מועצת יקנעם הרעיפה שבחים על עבודות הפיתוח שנעשו על ידי התאגיד ברחוב היסמין שבשכונה הותיקה. העבודות כללו הזזת קוי ביוב והוצאתם משטחי הבתים אל השטח הציבורי וקדמה לה מערכת הסברה משומנת אשר הסבירה לתושבים בדיוק מה הולך להתבצע ומתי. קוי הביוב נמצאו בשטח הבתים מסיבה היסטורית שכן כאשר

נכנסו ויצאו מבלי להטריד את התושבים
יו”ר התאגיד, אורי שמואל ” שמח שעבר במינימום הטרדה לתושבים”

הבתים נבנו , הוקמו קוי הביוב בצמוד להם אך עם השנים הורחבו הבתים אל השטחים הפרטיים ששימשו קודם לכן כשטחים פתוחים. התוצאה היתה הצפות ביוב שהתרחשו בתוך הבתים באופן תדיר. הזזת קוי הביוב הינה מחוייבת על פי חוק .

חבר המועצה, ארמו קרובי ” הקבלן נכנס לרחוב, עשה את העבודה בלי לעשות נזק סביבתי, בלי להטריד את השכנים. היה פיקוח למופת, כל שכן שהיתה לו שאלה קיבל תשובה. צריך ללמוד ממה שקרה שם. גרים שם אנשים מבוגרים והם לא היו צריכים לסבול ולהתענות”

חבר המועצה יורי מגנר התייחס לפרסום הבלעדי באתר YCOM על הפסדי התאגיד “עכשיו אני מבין מדוע התאגיד הפסיד שני מליון ₪, כשעושים משהו טוב, זה עולה כסף”

יו”ר תאגיד המים, אורי שמואל ” נאלצנו להפוך את כל הרחוב ולפרק את המדרכות. נכנסנו לחצרות של האנשים וזה משהו שתמיד מועד לפורענות אבל היינו חייבים לעשות זאת. אני שמח שזה עבר במינימום הפרעות. מדובר בפרויקט גדול שישב בצנרת של עיריית יקנעם הרבה שנים ובינתיים בוצע רק השלב הראשון שלו. אני מבקש לציין שאנחנו עובדים באותם הסטנדרטים בכל יישובי התאגיד, מה שאנחנו עושים, אנחנו עושים הכי טוב שאפשר “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter