באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הצעירים עולים להתקפה

יקנעם: הצעירים עולים להתקפה

חברי סיעת ‘יקנעם הצעירה’ פרסמו הודעת הבהרה לבוחריהם בעמוד הפייסבוק בעקבות ידיעה שפורסמה באתר YCOM על הקשיים במשא ומתן הקואליציוני: ” איננו מחפשים כיסא לטובת ישיבה לחממו אלא להיות במקום בו נוכל להשפיע באמת”

בעקבות הפרסום הבלעדי באתר  YCOMעל הקשיים במשא ומתן הקואליציוני החליטו בסיעת ‘יקנעם הצעירה’ להעלות בעמוד הפייסבוק שלהם הודעה המבהירה את התנהלותם במשא ומתן לבוחריהם. חברי הסיעה שהחליטו לשתף פעולה עם יורי מגנר מסיעת ‘אלטרנטיבה’ רגישים ביותר לדעת הקהל הציבורית ואינם רוצים שיווצר הרושם כי מה שמעניין אותם אלה התפקידים והכסאות אלא הדברים המהותיים וזאת למרות שיש עוד חמש שנים עד לבחירות הבאות בהן ניתן יהיה לתקן או להרוס כל רושם שיווצר.

יקנעם
חברי יקנעם הצעירה מול בניין העיריה. צילום: תומר פרקש

בהודעה כתבו חברי הסיעה “אנו מעוניינים לסייע לראש העיר שאותו אנחנו מעריכים ומבקשים להיות בעמדות השפעה בהתאם לכוח לו זכינו. ביקשנו מראש העיר לשלב אותנו בתפקידים ובעמדות שמהם נוכל להביא את השינוי והשיפור למען אלפי התושבים שבחרו בנו.
נפגשנו עם ראש העיר ואנשיו מספר פעמים וחשוב להסביר שאיננו מחפשים כיסא לטובת ישיבה לחממו אלא להיות במקום בו נוכל להשפיע באמת. במידה ולא נצליח למצות את המשא ומתן עם ראש העיר ולהגיע להסכמות על מסגרת תפקידנו בקואליציה לא נהסס לשבת באופוזיציה ולהיאבק על מטרותינו משם”.
בהמשך ההודעה ניתן למצוא עקיצה לכיוון סיעת ‘יקנעם פלוס’ שאמורה להיות בסופו של תהליך הסיעה הגדולה השלישית בקואליציה של אלפסי “למרות שיש המנסים לטעון אחרת, לאחר ההסכם הקואליציוני בינינו ובין סיעת אלטרנטיבה בראשות יורי מגנר הפכנו לסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר מבחינת מצביעים (2200 קולות) וסיעה השווה בגודלה לסיעת יקנעם שבלב ויקנעם פלוס.
כצעירים נבחרנו לקדם מדיניות של מצביענו שרוצים שינוי לטובה בנושאים עליהם דיברנו לאורך כל הקמפיין.
לצערנו גורמים אינטרסנטיים החוששים מנוכחותנו לצידו של ראש העיר סימון אלפסי, אותו אנו מכירים ומוקירים, מפיצים שמועות זדוניות כנגדנו ללא כל בסיס. את מה שיש לנו לומר אנו מביעים את עמדתנו בפני ראש העיר עצמו במשא ומתן ובחדרי חדרים ולא בעיתונים.
בכל משא ומתן יש עליות ומורדות ואנו מאמינים שבימים הקרובים הדברים יסגרו. אנו נאבקים על העקרונות אותם הצענו במערכת הבחירות ועל פיהם נבחרנו והמחויבות שלנו היא אך ורק לתושבי יקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter