באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הצעירים למען החיילים

יקנעם: הצעירים למען החיילים

תנועת ‘יקנעם הצעירה’ העבירה ארגזים עם מצרכים לחיילי צה”ל בדרום הנלחמים במבצע צוק איתן. מהסיעה נמסר: “יקנעם הוכיחה גם בהפגנת התמיכה וגם במשלוח החבילות כי אנו עומדים לצד חיילינו בזמן המערכה הקשה”. 

 חברי תנועת ‘יקנעם הצעירה’ פירסמו בפייסבוק של התנועה כי הם מעוניינים לרדת לדרום הארץ על מנת לחלק אוכל ומצרכים שונים לחיילים וביקשו מתושבי יקנעם לתרום ככל יכולתם.  ההיענות הייתה מדהימה ועשרות רבות של תושבים הגיעו עם קופסאות מלאות בכל טוב לטובת החיילים. בנוסף לתושבי יקנעם תרמו מצרכים גם עובדי עיריית יקנעם, סופר-מרקט “יש”, אוהדי בית”ר ירושלים, מיני מארקט “בן חמו”, תושבי רמת השופט , מפעל אסם, מסעדת בלאדי מבת ים, תמיר מנשה ורבים אחרים.

צוק איתן.
חברי יקנעם הצעירה עם חיילים בדרום. צילום: יח”צ.

ביום שישי ירדו פעילי התנועה עם רכב עמוס כל טוב מתושבי יקנעם וארגזים שקושטו בברכות של ילדים. פעילי התנועה הגיעו לעוטף עזה, כפר מימון ונפגשו עם חיילים בכל האיזור. במהלך הסיור חילקו הפעילים את המצרכים לחיילים מיחידות גולני, גבעתי, הנדסה, שריון ואחרים.  החיילים היו נרגשים לקבל את המצרכים וביקשו להעביר תודה רבה לכל תושבי יקנעם שתרמו להם ולכל האחרים שדאגו שיהיה להם מכל טוב כאשר הם נלחמים עבור מדינת ישראל בדרום.

 מיקנעם הצעירה נמסר:  “אנו מבקשים להודות לעיריית יקנעם, לכל חברי מועצת העיר ולראש העיר סימון אלפסי על עזרתם במתן החבילות ולכל עובדי עיריית יקנעם, כמו גם לעסקים מהעיר שנרתמו לעזור ולתרום חבילות לחיילים. פעילי התנועה שמחו להעביר את החבילות לדרום ולשמח במעט את החיילים הנלחמים עבור כולנו.  דווקא בימים קשים עם ישראל נמדד באחדותו ויקנעם הוכיחה גם בהפגנת התמיכה וגם במשלוח החבילות כי אנו עומדים לצד חיילינו בזמן המערכה הקשה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter