באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הסינדרלה הבאה?

יקנעם: הסינדרלה הבאה?

הפועל יקנעם תפתח את משחקי גביע המדינה ביום שישי הקרוב. שלושה שחקנים צורפו לסגל. מאמן הקבוצה, אלי מזרחי ” חיזקנו את הסגל מהעונה הקודמת בכמה עמדות ואנחנו שוקלים צירוף של עוד כמה שחקנים”

קבוצת הכדורגל הפועל יקנעם תחל ביום שישי את עונת 2013/2014 באופן רשמי במשחק במסגרת גביע המדינה מול מ.ס צעירי טורעאן. ביקנעם התכוננו בחודשים האחרונים לקראת העונה החדשה המתאפיינת בעליית הקבוצה לליגה ב’ אחרי שנים רבות בהן שיחקה בליגה ג’. ביקנעם יתבססו על מרבית הסגל ששיחק בעונה הקודמת והעלה את הקבוצה ליגה כשבמרביתו ניתן למצוא שחקנים ששיחקו בליגות א’ וב’ ומנוסים מאוד בליגות שכאלה. כמו כן צירפו שלושה שחקנים חדשים שאמורים לחזק מאוד את הסגל ולנסות להוביל אותו לצמרת ליגה ב’.

ליגה ב'
הפועל יקנעם. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

שחקן הרכש הראשון שחתם ביקנעם הוא אבנר וקס שסיים גיל נוער ומגיע ליקנעם, עיר מגוריו ממחלקת הנוער הנחשבת של מועדון כדורגל נווה יוסף. וקס נחשב לשחקן כשרוני מאוד וצפוי לחזק מאוד את הקבוצה. גם מאיר עטיה שעלה עם מועדון הכדורגל כפר סולם לליגה ב’ חתם ביקנעם כמו גם המגן השמאלי מפרדיס מוחמד מהארנה. ביקנעם מקווים שעם הסגל הנוכחי הם יתמודדו בצמרת ליגה ב’ וכן יעפילו כמה שיותר רחוק במסגרת גביע המדינה.

יו”ר מרכזי הספורט יקנעם, ירון חן “עונה חדשה עומדת בפתח ואני משוכנע שהצוות המקצועי המצוין של המועדון ימשיך בעבודתו הטובה ויצעיד את הקבוצה גם השנה להישגים. אנחנו מבחינתנו נמשיך להקצות את כל המשאבים הדרושים כדי שהספורט ביקנעם בכלל והכדורגל בפרט ימשיכו בהתקדמות שלהם כלפיי הרמות הגבוהות ביותר בספורט הישראלי”.

מאמן הקבוצה אלי מזרחי: “אחרי ההצלחה בעונה הקודמת אנחנו מקווים לרשום עונה טובה גם השנה. חיזקנו את הסגל מהעונה הקודמת בכמה עמדות ואנחנו שוקלים צירוף של עוד כמה שחקנים לקבוצה. אני קורא לקהל להגיע למשחק ביום שישי ולתמוך בשחקנים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter