באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: המעיין ברחוב מירון

יקנעם: המעיין ברחוב מירון

תושבים מתלוננים על כך שהברזיה הצמודה לגן המשחקים שברחוב מירון יצרה מעיין מלאכותי במשך כל הקיץ ולבסוף נסגרה. דובר העירייה: “התקלה חזרה מספר פעמים ותוקנה שוב ושוב, ולכן הוחלט לפרק אותה לאלתר ולבנות תשתית חדשה” 

יקנעם
עיריית יקנעם, תיקנה שוב ושוב את הברזיה. צילום: רונן צומר.

תלונות קשות של תושבים על עיריית יקנעם לאחר שברזיה הנמצאת בגן המשחקים הצמוד למגרש ברחוב מירון נסגרה בסוף החופש הגדול. לדברי התושבים, הברזייה נזלה במשך שלושה חודשים ויצרה מעין מעיין מלאכותי אותו אף אחד לא טרח לתקן למרות בזבוז המים המשווע דבר אשר משך דבורים למקום. הורים טוענים כי התריעו מספר פעמים על התקלה אך זו לא תוקנה ועתה למרות שגן המשחקים והמגרש עדיין משמשים את הילדים ובני הנוער ולמרות הימים החמים, נסגרה הברזייה ובמקום אין מקור מים חלופי כך שעל ההורים המגיעים עם ילדיהם לגן להביא עימם בקבוקי מים.

אחת האמהות אשר ילדה משחק בגן אמר לכתב YCOM: “אני מביאה מים איתי בתיק כדי שהבן שלי לא יתייבש. הימים עדיין מאוד חמים וצריך לשתות הרבה. מאוד הפתיע אותי שהעירייה לא תיקנה את הברזייה במהלך הקיץ, בדרך כלל דברים כאלה נעשים במהירות ביקנעם” לגבי בני הנוער המשתמשים במגרש היא הוסיפה “כשהברזיה פעלה הם היו באים לשתות בה אבל עכשיו אני ממש מרחמת עליהם, הם רצים במגרש ומזיעים ואין להם מה לשתות”

מעיריית יקנעם נמסר בתגובה: “בעקבות פניית התושב בעניין נזילה מברזייה בגן המשחקים שבמקום, הגיע צוות של העירייה ותיקן את הברזייה. מאחר ואותה תקלה חזרה מספר פעמים ותוקנה שוב ושוב, הוחלט לפרק את הברזייה לאלתר ולבנות תשתית חדשה. בנוסף לכך, המבנה כולו יטופל ויגונן”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter