באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: היום שלהם

יקנעם: היום שלהם

יום העסקים הקטנים שנערך ברחבת העירייה חשף עשרות עסקים קטנים הפועלים ביקנעם לציבור הרחב. אלפסי: “חשיבות הרכישה בעסקים קטנים היא רבה, הן לחברה הישראלית בכלל, והן לעסקים הקטנים בפרט”.

כחלק מהמאבק ביוקר המחייה מנסות חלק מרשויות המדינה לקדם את העסקים הקטנים על מנת ליצור תחרות ועיריית יקנעם עשתה את חלקה כשהשתתפה והובילה ביחד עם מרכז הצעירים ביישוב את יום העסקים הקטנים שערך בנק הפועלים ואשר נערך ברחבת העירייה בסמוך לספרייה הישנה. ביריד השתתפו למעלה מעשרה עסקים קטנים וביניהם עסקים בתחומים שונים כגון: קוסמטיקה, ספא וטיפוח, תכשיטים, סדנאות מבצק סוכר, בגדי יד שנייה, בגדי מעצבים, מדריכות הורים, ביטוחים ועוד.

יוקר המחייה
בעלי העסקים הקטנים. צילום: דוברות יקנעם.

במהלך היום ביקרו עשרות תושבים ביריד ונחשפו לא אחת לראשונה למוצרים השונים ולבעלי העסקים. התושבים קנו והזמינו שירותים, וחלקם הצהירו שבכוונתם לחזור לאותו העסק גם בעתיד. גם בעלי העסקים ציינו כי היריד אכן תרם להם וחשף אותם ללקוחות חדשים, ובמקרים מסויימים הם אף יצרו שיתופי פעולה בינם לבין עצמם.

ראש העיר, סימון אלפסי: “יום העסקים הקטנים הוא יום חג לעסקים הקטנים. אני שמח שביקנעם אנו משתדלים לדאוג לכולם. חשיבות הרכישה בעסקים קטנים היא רבה, הן לחברה הישראלית בכלל, והן לעסקים הקטנים בפרט. ברכישה בעסקים קטנים ניתן ליהנות מחוויית קנייה מעצימה, משירות אישי, מיותר אינטימיות, וכמובן גם ממחירים אטרקטיביים. סיירתי במקום ונחשפתי למגוון העסקים הרחב ואני מברך על הרכישות ועל החשיפה ללקוחות חדשים”.

מנהלת מרכז צעירים, אביבית שלומוביץ’: “מרכז צעירים חרט על דגלו השנה לפתח ולהכשיר יזמים ובעלי עסקים צעירים. אני גאה בכל עסק קטן ביקנעם שנאלץ להתמודד בסביבה תחרותית עם רשתות גדולות, ונאלץ להמציא עצמו כל פעם מחדש.  להיות בעל עסק קטן משמעותו  לעשות משהו שאתה מאמין בו ויש לך תשוקה לגביו לצד ההנאה להיות הבוס של עצמך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter