באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: החשיפה לדרום

יקנעם: החשיפה לדרום

מספר קבוצות מהדרום הגיעו להתארח ביקנעם וזכו להפוגה קלה מהקסאמים ולשימוש חופשי במתקני העירייה. ראש העיר, סימון אלפסי: ” זה המינימום שאנו יכולים ומחויבים לעשות”.

ראש העיר סימון אלפסי ממשיך לפעול לאירוח תושבי הדרום ביקנעם,  ולאחר שפנה לראשי הרשויות בדרום הארץ בבקשה לארח את תושבי עירם בבתי התושבים ביקנעם, הוא ממשיך במאמציו בנושא, וביקנעם התארחו עד כה ,ומתארחות עשרות משפחות שהגיעו  לעיר, אם ביוזמת העירייה ואם ביוזמה פרטית של תושבי העיר, ומשפחות רבות נוספות עתידות להגיע בהתאם להמשך המצב הביטחוני.

צוק איתן
קאנטרי יקנעם, כניסה חינם לתושבי הדרום. צילום: רונן צומר.

השבוע התארחה בעיר קבוצת מתנדבים וגמלאים ממתנ”ס באר שבע ואלו היו אורחי קבוצת ‘קסם’ של המתנ”ס המקומי שמקבילה להם, ונהנו משירה בציבור, פעילות גופנית, זומבה, מופעים, סיורים בחברת “ביוסנס” וביקב מורד, ועוד. כמו כן, אירחו בשבוע שעבר באופן מלא עיריית יקנעם ורשת המרכזים הקהילתיים 35 בנות ובני נוער מאשדוד, ואלו נהנו בין היתר מערב קריוקי מהופעתו של הסטנדאפיסט חן מזרחי, מביקור בחברת “ביוסנס” ומפעילויות רבות נוספות.

במסגרת האירוח נהנים האורחים מדרום הארץ ממספר ימים של שקט ושלווה להם ולילדיהם שנמצאים בחופשת הקיץ, וכן ומשימוש חינם בכל המתקנים שברשות העירייה,. בנוסף נהנים האורחים מכניסה חינם ללא כל עלות לקאנטריפארק היישובי. בעירייה נערכו לקליטת המשפחות, והשקיעו בכך מאמצים רבים כשהמטרה היא לסייע ככל האפשר, ולהתאים לכל משפחה מתארחת את המשפחה המארחת שהכי מתאימה ורלוונטית בעבורה.

ראש העיר, סימון אלפסי: “מדינת ישראל ותושבי הדרום שנמצאים בחזית עוברים ימים קשים מאוד, ואני שמח שעולה בידינו לסייע ולהקל ולו במעט. זה המינימום שאנו יכולים ומחויבים לעשות. עם ישראל מוכיח כל פעם מחדש כמה הוא מאוחד ומלוכד ברגעי משבר, ותושבי יקנעם תמיד שמחים להשתתף במאמצים ונכונים לתרום. אני מודה מקרב הלב למשפחת יקנעם היקרה ששוב מוכיחה כמה אהבת חינם יש בה, ושהיא תמיד מתארגנת שצריך, ותורמת לכלל החברה. אשרי העיר שאלו הם תושביה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter