באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: החלו המגעים הקואליציונים

יקנעם: החלו המגעים הקואליציונים

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי נפגש כבר עם רוב נציגי המפלגות שתמכו בו לפני הבחירות ועם נציגי הצעירים: “אני שואף לבנות קואליציה רחבה ככל האפשר”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי שנבחר ברוב מוחץ לראשות העיר לא מבזבז זמן ונח על זרי הדפנה, ולצד המשך העשייה היומיומית למען היישוב ותושביו, החל כבר בשיחות ראשוניות לבניית קואליציה כשהמטרה היא להקים קואליציה רחבה ככל האפשר.

יקנעם
אלפסי, החל במגעים קואליציונים. צילום: רונן צומר

במהלך הימים האחרונים נפגש ראש העיר עם רוב ראשי הסיעות שתמכו בו לפני הבחירות, וכן עם ראשי סיעת הצעירים כשבהמשך הוא צפוי  להיפגש גם עם שאר ראשי הסיעות. ראש העיר שם לו ליעד לפעול ולגבש קואליציה רחבה ככל האפשר שתיתן מענה וייצוג רב ככל הניתן לכל המגזרים ולמרבית רחשי הלב של הציבור היקנעמי. הפגישות כולן היו ענייניות והתנהלו באווירה מצוינת והוגדרו כטובות מאוד, ויש רצון עז של כל הצדדים להמשיך ולפעול לשיתוף פעולה. ראש העיר וראשי הסיעות קבעו להמשיך ולהיפגש שוב בהמשך.

ראש העיר, סימון אלפסי:”הבחירות מאחורינו, הציבור אמר את דברו, וחשוב לי להקים קואליציה רחבה ככל האפשר שתכלול כמה שיותר מחברי מועצת העיר הנבחרים. טבעי שבראש ובראשונה נפגשתי  עם ראשי הסיעות מהקואליציה המסורתית שלי איתם עבדתי בקדנציה הקודמת, ועם ראשי הסיעות שתמכו בי מראשית הדרך. אני אפעל להקמת קואליציה רחבה, נפגשתי ואפגש גם עם כל ראשי שאר הסיעות. מעבר לכל דבר, יקנעם היא הדבר המרכזי והחשוב ביותר וחשוב לי להקים קואליציה שתיתן ייצוג הולם ככל האפשר לאוכלוסייה ביישוב ותאפשר לנו להמשיך בתנופת העשייה והפיתוח של העיר. מוטיב ההמשכיות חשוב מאוד כיוון שיש לנו עיר שמתפתחת ומשתדרגת ומבוצעים בה פרויקטים בעשרות מיליוני ₪, וכולנו נפעל יחד להובלתה, להעצמתה ולהמשך היותה  מובילה ברמה אזורית וארצית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter