באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הותקנו כסאות במגרש הספורט

יקנעם: הותקנו כסאות במגרש הספורט

כ-1050 כיסאות הורכבו ביציע במגרש הכדורגל ע”ש שושו בשכונה הוותיקה. כיסאות חדשים יורכבו גם במגרש הכדורגל המרכזי ובאשכול פיס, בעלות כוללת של כ- 600 אלף ₪.

חדשות YCOM: מגרש הספורט ע”ש עזרא שושו עבר שדרוג רציני לאחר שהותקנו בו  כ- 1050 מושבים בצבעי כחול וירוק בעלות כוללת של כ- 200 אלף ₪. בנוסף לכך, פועלת העירייה לשדרוג המגרש כולו ובמסגרת העבודות שיתבצעו במקום ישוקם בין היתר משטח האספלט על ידי ציפוי ספורטקוט שנחשב  לציפוי באיכות גבוהה מאוד. מדובר בציפוי בעל גמישות קלה, עמיד בפני שחיקה, מונע התפוררות משטח האספלט, וידידותי לסביבה ולמשתמש. הציפוי גם מקטין שחיקת כדורים ונעליים, אפשרויות החלקה של השחקנים, וכתוצאה מכך פגיעות עקב נפילה.

יקנעם
הכסאות החדשים במגרש הספורט. צילום: רועי אדוט.

הוספת המושבים במגרש בשכונה הוותיקה נובע מהחשיבות שמייחסת העירייה למקום ולשכונות הוותיקות. במגרש נערכים במהלך השנה טקסים יישוביים מובילים כדוגמת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, אשר מושכים קהל רב ובעירייה החליטו לדאוג לנוחיות התושבים. בנוסף, הוחלט לקיים במגרש גם את ערב שילוב תרבויות ותיקי יקנעם שצפוי להתקיים בחודש הבא.

במקביל לשדרוג המגרש פועלת הרשות להוספת כסאות גם במגרש הכדורגל, ולמגרש הוזמנו מחו”ל 500 כיסאות ואלו יורכבו מיד לאחר שיגיעו בעוד כחודשיים. עלות הכסאות במגרש נאמדת בכ- 100 אלף ₪. כמו כן פועלת העירייה להחלפת הכיסאות באשכול פיס ושם יוחלפו כל הכיסאות ויותקנו כיסאות מרופדים בעלות של כ- 250 אלף ₪.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי: “התקנת הכיסאות החדשים היא פועל יוצא של המדיניות של הרשות לפתח ולשדרג מוסדות ספורט ותרבות ולפתח את השכונה הוותיקה. אנו רוצים לשמור על השכונות הוותיקות ולהרחיב את קיום מעגל האירועים היישוביים בהן. כמו ששדרגנו את האמפיתיאטרון בכיסאות מיוחדים וכל מי שמגיע נהנה מחוויית צפייה מעולה כך אנו משדרגים ומוסיפים כיסאות בעוד מקומות, וכך נשדרג עוד מקומות ביישוב. נמשיך להוביל כל פעילות שתעניק איכות חיים גבוהה לתושבי העיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter