באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הורי גני הילדים חסכו מאות שקלים ברכישת סופגניות

יקנעם: הורי גני הילדים חסכו מאות שקלים ברכישת סופגניות

יוזמה ייחודית ביקנעם! שתי אמהות לילדים בגנים בעיר הקימו ועד משותף לגני הילדים על מנת להשיג מחירים זולים יותר מספקים. האמהות: ” אנו מזמינות את כל וועדי הגנים להצטרף לישיבת הפורום הקרובה”. 

פורום גנים
גן משחקים ביקנעם. צילום: רונן צומר.


בשבועות האחרונים עומלות רחלי ניר ומיטל מיצנר-לב, על הקמתו וגיבושו של פורום ועדי גני הילדים ביקנעם. רחלי ומיטל מספרות, כי הבינו שהורי ילדי הגנים מהווים אוכלוסיה גדולה אך כמעט ללא השפעה, זאת כיוון שבניגוד לבתי הספר בה וועדי הכיתות פועלים גם כוועד בית ספר, הרי שבגני הילדים כל וועד פועל בנפרד מהגנים האחרים. מטרות הפורום הינן צנועות אך חשובות להוות כוח קנייה גדול ולייעל את הרכש אותו מבצעים גני הילדים. לצרכי הסעות, מתנות, כיבוד ותשורות לחגים. לבצע  עבודה משותפת בכל הקשור למפגשים א-פורמאלים בין הילדים, יצירה והתהוות של פעילות בזמנים שאחרי סיום שעות הגן, ועבודה משותפת יחד עם גורמי החינוך בעירייה במטרה לשפר, לשמר ולהיטיב עם ילדי הגנים.
הפורום התכנס לישיבתו הראשונה ערב חג החנוכה , בישיבה זו נכחו כ 20 נציגים מגני הילדים בעיר. אחת ההחלטות שעמדה על הפרק הייתה הצטיידות הגנים בסופגניות למסיבות החנוכה השונות. במקום שכל גן ירכוש כמות קטנה של סופגניות לעצמו וישלם מחיר גבוה עבורן. חברי הפורום ערכו סקר בעיר, בשאיפה לבחור ספק מבעלי העסקים הקטנים המקומיים ביקנעם, בסופו של דבר רשת השופרסל הרימה את הכפפה והציעה מחיר הגון ביותר ביחס לכמות הסופגניות שהוזמנו ממנה. הזמנה של קרוב ל 3000 סופגניות שסופקו בימים שונים ובזמנים שונים לא הייתה קלה לביצוע, אך עברה ללא כל תקלה. אל ההזמנה הצטרפו גם ועדי ההורים של חלק מבתי הספר וגני הילדים חסכו כסף רב שיוכל לשמש אותם לטובת הילדים במשימות אחרות.
רחלי ניר ומיטל מיצנר-לב: “חשוב לנו להדגיש כי מטרתו של הפורום היא חיובית וטובה. הדרך בה בחר הפורום להוביל היא חיובית ולטובת כל העוסקים בפעילות החינוך של ילדינו הצעירים.
אנו מזמינות את כל וועדי הגנים להצטרף לישיבת הפורום הקרובה , שתקבע לאחר חג החנוכה, ומדגישות שהכל  נעשה מבחירה בלבד וללא שום הכרח לקחת חלק בפעילות משותפת זאת”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול