באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הדור הבא כבר כאן

יקנעם: הדור הבא כבר כאן

קבוצת הילדות של הפועל יקנעם בכדורמים ממשיכה את דרכן של הבוגרות כשזכתה בטורניר משולש שהתקיים בקיבוץ שמיר. סטרוגו “ נמשיך להעניק לשחקניות והשחקנים הצעירים והבוגרים כאחד את התנאים הטובים ביותר”

קבוצת הילדות עד גיל 12 של הפועל יקנעם זכתה בטורניר משולש שהתקיים בקיבוץ שמיר זאת לאחר שהפגינה עליונות על הקבוצה המקומית וכן על הקבוצה ממועדון הכדורמים פתח תקווה. יקנעם הגיעה אל הטורניר לאחר שהקבוצה התאמנה לאורך כל העונה שעברה וכן בחודשים האחרונים בצורה מקצוענית ואף יצאה למחנה אימון בהונגריה והתוצאות נראו היטב בבריכה עצמה.

שונית סטרוגו
קבוצת ילדות הכדורמים של יקנעם. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

במשחק הראשון פגשו החניכות של המאמנת שונית סטרוגו את הקבוצה מפתח תקווה ולאורך כל הדרך הוכיחו עליונות כשהן מנצחות 5:7. בגמר פגשו הילדות מיקנעם את הקבוצה המקומית אך למרות יתרון הביתיות הילדות המוכשרות מהעמק לא התרגשו יותר מדיי ומהשנייה הראשונה היה ברור מיהי הקבוצה הטובה יותר כשבסופו של דבר המשחק נגמר בנצחון 3:5 ליקנעם וזכייה בטורניר.

בין היתר ניתן למצוא בקבוצה את ללי קייזמן, נעה בן דוד, שחר בר, ים שריד, לארה קובלב, מיכל כץ, יהב פרקש, מאיה תדמור, אדווה תדמור, גלי צור ושלי קפילביץ כשהמנהלת המקצועית של המועדון שונית סטרוגו מאמנת את הקבוצה.

סטרוגו: “אין ספק שהמועדון שלנו שביסס עצמו כמועדון הטוב ביותר בגילאי הנערות ממשיך להוכיח עליונות גם בגילאים הצעירים ביותר. נמשיך להשקיע את כל כולנו ולהעניק לשחקניות והשחקנים הצעירים והבוגרים כאחד את התנאים הטובים ביותר ואת הרמה המקצועית הטובה ביותר. אני בטוחה שההישג הזה הוא הראשון מיני רבים העונה עבור המועדון”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter