באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: הגיעו לבגרות

יקנעם: הגיעו לבגרות

בוגרי מחזור מא’ של בית הספר התיכון אורט אלון קיבלו בשבוע שעבר תעודות בגרות בטקס מרגש.  עם הישג שיא של 77% זכאות. אלפסי: “יקנעם התברכה בבני נוער איכותיים”

בטקס מרגש בערב מרגש, במעמד ראש העיר סימון אלפסי ומנהלת אורט אלון עדה אברכהן שמש. במהלך הערב לבש ההיכל באשכול פיס חג עת התמלא מפה אל פה בבוגרות ובבוגרים שמרביתם כבר עושים חיל בשירותם הצבאי, והערב נפגשו עם חבריהם לספסל הלימודים והעלו חוויות על שירותם הצבאי.

תעודת בגרות
בוגרת אוראט אלון מקבלת את תעודת הבגרות מראש העיר. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

הערב החל בצפייה במצגת תמונות של בוגרות ובוגרי המחזור מאירועים שונים. מנהלת בית הספר עדה אברכהן שמש בירכה את הבוגרים ואמרה שהם הפכו מתלמידים משמעותיים לבוגרים משמעותיים ולחיילים משמעותיים ומובילים שמשרתים את המדינה, והערב הזה הוא כל כולו  חיבוק חם על השקעותיהם הרבות. שמש ציינה שהמחזור הזה הביא גאווה רבה ליישוב ולבית הספר והדבר התבטא בין היתר ב- 77% זכאות לבגרות ואחוזי גיוס גבוהים לצה”ל.

מחזור מא’ כלל  171 בוגרות ובוגרים והללו הגיעו להישגים רבים ומצוינים. 100% מכלל התלמידים ניגשו לבחינות הבגרות ו- 77%  מתוכם קיבלו תעודת בגרות מלאה. תלמידי המחזור הצטיינו, רבים מהם הוציאו תעודת בגרות איכותית והגיעו לשורה ארוכה של הישגים והיום הם  משרתים בשורה של יחידות מובילות בצה”ל.

ראש העיר, סימון אלפסי: “יקנעם התברכה בבני נוער איכותיים ומחזור מא’ הוא הוכחה נוספת לכך עם אחוזי זכאות מרשימים לבגרות ולגיוס לצה”ל. הבוגרים נהנו ממערכת חינוך מצוינת ופורצת דרך אשר מאמינה במצוינות וחותרת לכך. זוהי מערכת שמכשירה את בוגריה ליום המחר ולהיות אלו שיפרצו את המוסכמות והדרכים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter