באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: האנטנה בדרך החוצה?

יקנעם: האנטנה בדרך החוצה?

ראש עיריית יקנעם, לוחץ על חברת פרטנר להסיר את האנטנה הסלולארית הנמצאת ברחוב הרותם ולהציבה מחוץ לעיר. מנהל המחוז בחברת ‘פרטנר’, אלכס שלו: “נפתור את הבעיה”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ממשיך במאמציו הרבים להביא להסרת האנטנה הסלולארית שברחוב הרותם ובימים האחרונים נפגש  עם מנהל המחוז בחברת ‘פרטנר’ אלכס שלו, ועם רכז ההרכשה זוהר איינהורן ודן איתם בהסרת האנטנה. במהלך הפגישה אמר ראש העיר לשניים שהוא עומד על כך שייעשה סוף לכל סאגת האנטנה ושזו תוסר אחת ולתמיד. מנהל המחוז אמר לראש העיר שהאנטנה הוקמה כחוק והם יסכימו להסירה רק במידה ויינתן להם מקום חלופי בתוך העיר ושאין עיר בישראל שאין בה אנטנות סלולאריות של כל החברות בתוך העיר, ורק ביקנעם לראש העיר יש בעיה עם הנושא הזה. אלפסי ציין שאכן יש לו בעיה חמורה עם כך והציע לשים את האנטנה בקרבת מקום מחוץ לעיר אך לדברי שלו אין שום אפשרות לכסות את יקנעם כולה  מבחוץ.

אנטנות סלולאריות
סימון אלפסי, נדהם מנתוני פרטנר. צילום: רונן צומר.

במהלך הפגישה בחנו המשתתפים אפשרויות רבות אחרות להצבת האנטנה, וראש העיר הדגיש שהמקום החלופי לא יהיה בתוך שכונות מגורים מאחר והוא לא מחליף תושבים בתושבים. בסיום הפגישה סוכם שייערך סיור מקיף ביקנעם בהשתתפות מהנדסת העיר, אדריכלית עירית טלמור, מנהלת המחלקה למינהל הנדסה אורנה יחזקאל ומהנדס חברת ‘פרטנר’ אשר יחפשו יחד אלטרנטיבה שתהיה מקובלת על שני הצדדים. רגע לפני צאתו אמר מנהל המחוז לראש העיר שבסיור הצדדים יגיעו להסכמות והוא יפתור את הבעיה.

הפגישה בין ראש העיר לחברת ‘פרטנר’ באה לאור המאמצים הרבים שעושה ראש העיר בעניין ובכללם מכתב ששלח לאחרונה למנכ”ל פרטנר בו הוא קורא לו לפעול להסרת האנטנות ביקנעם לאור הסכם שיתוף רשתות באנטנות קיימות שחתמו חברות ‘סלקום’, ‘פלאפון’ ו’גולן’, מה שיאפשר להפחית משמעותית את כמות האנטנות בכל רחבי הארץ.

ראש העיר, סימון אלפסי:”אני נלחם כבר שנים רבות בהסרת האנטנה הסלולארית והופך כל אבן על מנת למצוא פתרון הולם לטובת כל הצדדים. הדבר אינו פשוט כלל, וב’פרטנר’ מוכנים להסרה רק בתמורה למקום חלופי בתוך העיר, ולזה אני מתנגד נחרצות. אני פועל לפתרון הבעיה ולא להחליף תושבים בתושבים. מנהל המחוז מנה בפניי את היישובים באזור שבהם יש אנטנות, ואני מוכרח להודות שנדהמתי. יש אנטנות בכל יישוב ובכמויות גדולות. כולי תקווה שהפעם באמת ‘פרטנר’ יפעלו עמנו בשיתוף פעולה ויבואו לקראתנו, ונוכל בסיור המשותף לפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter