באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ברכה מהנשיא

יקנעם: ברכה מהנשיא

בין המברכים הרבים שבירכו את ראש העיר סימון אלפסי לרגל בחירתו המחודשת לראשות העיר יקנעם נמצא גם לא אחר מהאזרח מספר אחת במדינה, כבוד נשיא המדינה, מר שמעון פרס. 

סימון אלפסי
כבוד נשיא המדינה, שמעון פרס. צילום: David Shankbone

במכתב ששלח הנשיא לראש העיר הוא מכנה אותו ידידי, ושולח לו ברכות חמות לרגל בחירתו המחודשת להנהגת היישוב. הנשיא מציין במכתבו שבשנים האחרונות עלתה במידה רבה חשיבותו של השלטון המקומי, ומוסיף שראשי הרשויות מתמודדים עם הנושאים העומדים בראש סולם סדר העדיפויות היום יומי של אזרחי ישראל: החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, תרבות הפנאי, הרווחה והדאגה לפרט תוך מציאת השילוב הנכון של קידום הדור הצעיר ודאגה לוותיקים. הנשיא כותב לראש העיר שמשימה כבדה ומחייבת מוטלת עליו ומהיכרותו רבת השנים איתו הוא בטוח שהוא ישכיל למלא אותה בחריצות ובכישרון.

בין הנשיא לראש העיר וליקנעם שוררת אהבה גדולה. הנשיא מזכיר לא אחת בפורומים ארציים ובינלאומיים בהם הוא שותף את יקנעם ומתגאה בה. באחד ממכתביו האחרונים שכתב לראש העיר הוא משבח אותו על פועלו ואומר לו שהוא גאה בו על שבנה עיר לתפארת. לנשיא  המדינה זכויות רבות בפיתוחי פארקי התעשייה בעיר והוא היה אורח הכבוד בחגיגות 60 שנה ליקנעם שנערכו לפני כארבע נשים.

ראש העיר, סימון אלפסי: “התרגשתי מאוד לקבל את מכתב הברכה מכבוד נשיא המדינה  מר שמעון פרס בכבודו ובעצמו. אני והנשיא מכירים שנים רבות והנשיא מאוד אוהב את יקנעם. אני שמח לראות שהנשיא אוהב את כל מה שקורה ביישוב ומפרגן לעשייה הרבה שלנו. נשיא המדינה הוא נכס ענק למדינת ישראל וליקנעם, ואשרינו שזכינו לאישיות כמותו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter