באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ביטוח ישיר מגיעה ליקנעם

יקנעם: ביטוח ישיר מגיעה ליקנעם

חברת ביטוח ישיר מרחיבה את פעילותה ופותחת ביקנעם מוקד שירות לקוחות בו יועסקו למעלה מ-100 עובדים. אלפסי “ הבאת החברה היא בשורה ענקית לציבור הסטודנטים”

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי ממשיך בפעילותו  להובלת והעשרת פארקי התעשייה ביקנעם בחברות מובילות מן המשק הישראלי במטרה שאלו יקלטו את תושבי היישוב ולאחרונה  החליטה חברת ביטוח ישיר להגיע לפארק התעשייה ביקנעם ולהפעיל בו את מוקד שירות הלקוחות שלה שישמש גם כמרכז המחשוב של החברה לשעת חירום. המוקד החדש צפוי להיפתח בפארק התעשייה ית”ם במהלך חודש דצמבר השנה והוא יכלול קומת משרדים על שטח של 1100 מ”ר, ויועסקו בו בהדרגה למעלה ממאה עובדים.

ביטוח ישיר
אלפסי ונציגי החברה ומרכז הצעירים. צילום: דוברות עיריית יקנעם

בפגישה שהתקיימה בימים האחרונים בהשתתפות  ראש העיר סימון אלפסי ונציגי החברה נקבע שקורס  ראשון של נציגים יחל לפעול ביקנעם בחודש אוקטובר כשהגיוס אליו יחל בימים הקרובים. במהלך הפגישה ביקרו אנשי החברה במרכז הצעירים שבספרייה ועמדו מקרוב על הפעילות במקום. ביטוח ישיר  תפעל בשיתוף פעולה מלא עם מרכז הצעירים ביקנעם ותשאף לקלוט בראש ובראשונה סטודנטים תושבי העיר ממרכז הצעירים כשבנוסף היא גם תציע משרות לאימהות ולאוכלוסיות השונות ברחבי העיר. בראשית דרכה תפעיל החברה את קורסי ההכשרה הראשונים שלה במרכז הצעירים, ולאחר השלמת המבנה שלה בפארק ית”ם היא תעביר אליו את פעילותה במלואה.

חברת ביטוח ישי” עוסקת בתחום  ביטוחי רכש, חיים ובריאות לפרט ולמשפחה והיא מעסיקה כ- 1100 עובדים, מרביתם נציגי שירות ומכירה. החברה תופסת מזה מספר שנים את המקום הראשון בקרב חברות הביטוח בדירוג החברות שהכי שווה לעבוד בהן. החברה שמה לה למטרה לתת  ללקוחותיה שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים ומראשית דרכה  חרטה על דיגלה להיות מותג פורץ דרך בתחום הביטוח.

חברת ביטוח ישיר מצטרפת למספר חברות שהחליטו לאחרונה להגיע ליקנעם כשרק לפני מספר ימים פורסם על חברת הספנות צים שבוחנת מעבר מחיפה ליקנעם.

ראש העיר סימון אלפסי: ” ביטוח ישיר היא חברה איכותית ומובילה וכבוד גדול הוא לנו שהיא חלק מאיתנו. הבאת החברה שתקלוט סטודנטים רבים תושבי העיר היא בשורה ענקית לציבור הסטודנטים. פארקי התעשייה ביקנעם מבוקשים מאוד בקרב חברות מובילות ואנו משתדלים למלא אותם בחברות מגוונות שיעניקו משרות ופרנסה למגוון רחב של דורשים. אני אמשיך לפעול ולפתח את פארקי התעשייה לשם יצירת מקורות תעסוקה לתושבי יקנעם”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter