באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: ביוזמה משותפת של ראש העיר ומפקד המחוז הצפוני בכבאות והצלה, טפסר ניזאר פארס יצא לדרך פרויקט התקנת כ- 100 גלאי עשן בבתי קשישים בעיר.

יקנעם: ביוזמה משותפת של ראש העיר ומפקד המחוז הצפוני בכבאות והצלה, טפסר ניזאר פארס יצא לדרך פרויקט התקנת כ- 100 גלאי עשן בבתי קשישים בעיר.

אלפסי נפגש עם מפקד מחוז חוף בכבאות והצלה, תת טפסר חזי לוי, תושב העיר, ובירך אותו על תפקידו.
ביוזמת ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ומפקד המחוז הצפוני בכבאות והצלה, טפסר, ניזאר פארס יצא לדרך השבוע בעיר פרויקט התקנת גלאי עשן בבתי קשישים, וראש העיר ומפקד המחוז התכבדו בהתקנת הגלאי הראשון בדירה ברחוב הצאלים. במסגרת הפרויקט יותקנו על ידי לוחמי האש מתחנת יקנעם כמאה גלאי עשן בכמאה בתי קשישים שנבחרו במסגרת מיפוי שנעשה במחלקת הרווחה שבעירייה.
בנוסף להתקנת הגלאים נפגשו רה”ע ופארס לפגישת עבודה בה השתתפו גם מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו, קב”ט היישוב חיים ביטון ומפקד תחנת כיבוי והצלה ביקנעם אופיר בן סימון. אלפסי העלה בפני פארס את עניין הסחבת בקבלת אישור כיבוי אש למבנים, וביקש ממנו לבדוק איך אפשר להקל בקבלת האישורים, וזאת אך ורק לאחר שמולאו באופן מלא כל הדרישות. פארס אמר לראש העיר שבמחוז הצפוני הוקם מוקד שירות, והוא ייתן מענה לבעיה. רה”ע ביקש גם לקיים יום קהילה בהשתתפות אנשי הביטחון ביישוב ולהנגיש את נושא הכבאות וההצלה לילדים ולבני הנוער, והוחלט שיום כזה ייצא לדרך.
בתוך כך אירח ראש העיר, סימון אלפסי בלשכתו השבוע את מפקד מחוז חוף בכבאות והצלה הנכנס, תת טפסר, חזי לוי שהוא גם תושב העיר, בירך אותו על תפקידו החדש ואיחל לו הצלחה רבה. חזי לוי הודה לראש העיר וסיפר לו שבתפקידו הוא אחראי על יותר מ-70 יישובים, מחדרה ועד לגבול הצפון, ושמדובר בתפקיד מאתגר מאוד. לוי אמר לראש העיר שאין כמו יקנעם ושמי שלא גר בעיר הזאת מפסיד. ראש העיר שיבח את לוי ואמר לו שהוא מאחל לו להמשיך ולהתקדם ולהיות נציב כבאות והצלה.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
“שמחים להוביל פרויקט מאוד חשוב של התקנת גלאי עשן בבתי קשישים. מדובר  בפרויקט מציל חיים בעל חשיבות עצומה, ואני מודה לניזאר ולכבאות והצלה על הובלתו איתנו בעיר. תודה מיוחדת ללוחמי האש מתחנת יקנעם שיובילו את מערך ההתקנות. שמחתי והתרגשתי להיפגש עם מפקד מחוז חוף בכבאות והצלה, חזי לוי שהוא גם תושב העיר. כבאות והצלה התברכה במפקד מוביל וערכי, ואני גאה שהוא תושב העיר”.
מפקד מחוז חוף בכבאות והצלה, טפסר ניזאר פארס:
“ברצוני להודות לראש העיר סימון אלפסי על שיתוף פעולה להצלת חיים וללוחמי האש מתחנת יקנעם על ההירתמות  לפרויקט  החשוב שמטרתו היא הצלת חיים בקרב אוכלוסיית הקשישים כתוצאה מאירועי שריפה. אני קורא מכאן לכלל האזרחים, מרבית הנספים בשריפות הינם קשישים וילדים בבתי מגורים, אנא התקינו גלאי עשן בבתים וביחד נציל חיים. שיהיה לנו חורף בטוח.”

צילום: עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter