באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בואו לצעוד

יקנעם: בואו לצעוד

צעדת יקנעם ה-22 במספר תתקיים בחול המועד פסח ותכלול אטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה. אלפסי: יום שכולו חווית טבע בטבע.

האביב כבר כאן ועמו הצעדה המובילה בישראל, צעדת יקנעם המסורתית שתתקיים ביום חמישי, חול המועד פסח, 17.4.2014. הצעדה תתקיים השנה בסימן “אוהבים את הטבע והאדמה, זוכרים את רה”מ אריאל שרון ז”ל”. בהקשר לכך יושם דגש בפעילויות השונות על הכתרתה של יקנעם לעיר ירוקה לשנת 2014. כבכל שנה הצעדה תהיה עשירה מאוד וצפויים לקחת בה חלק כל בתי הספר ביישוב, וכן קבוצות רבות שיצעדו עם דגלים וכלי נגינה. מתחם הזינוק יכלול מתנפחים ושורה של הפעלות לטובת הילדים ובני הנוער כולל הפעלה של איגוד הספורט העממי. את פני הצועדים יקבלו בובות ענק ובמקום תהיה במה פעילה עם התעמלות אמנותית, זומבה ועוד. בנקודת הזינוק תתקיים השנה לראשונה סדנת עפיפונים.

צעדה
צעדת יקנעם. צילום: דוברות עיריית יקנעם.

המופע המרכזי יפגיש השנה את הילדים עם הכוכבת מיקי. הצועדות והצועדים ייהנו גם מהופעה של להקת צעירי יקנעם. וכבכל שנה ייהנו הצועדות והצועדים משני מסלולים מרכזיים: מסלול קצר שאורכו 6 ק”מ, ומסלול ארוך שאורכו 11 ק”מ. המסלולים הם מעגליים ונקודת הזינוק היא גם נקודת הסיום.

מתחם מוביל, מרכזי ושוקק פעילות  יהיה מתחם הנוער ויהיו בו דוכני הפעלה ויצירה, ועל הבמה יופיעו הרכבי מוזיקה של מחלקת הנוער ותקליטנים צעירים. תנועות הנוער הרבות וביניהן בני עקיבא והשומר הצעיר ייקחו חלק. שבט שחר של הצופים יפעיל מתחם ענק ביער הקופים. בנוסף לכך, ייקחו חלק גם מועדוני הנוער השונים, מדריכי וחניכי תנועת “כנפיים של קרמבו”, מדריכי וחניכי “מחוברים”, “קידום נוער” ו”אחרי”. המד”צים יפעילו דוכני פעילות למשפחות ולילדים. במתחם הנוער יוכלו הצועדים ליהנות מפינת מנוחה מוצללת להורים ולילדים. מתחם הפיצול יכלול  דוכנים פעילים וביניהם דוכנים של זהירות בדרכים, היחידה הסביבתית, ועוד.

ראש העיר, סימון אלפסי: “צעדת יקנעם היא צעדת הצעדות והיא מעניקה יום חוויה בטבע פורח לכל המשפחה. הצעדה היא הפנינג ענק בטבע, ובנוסף לצעידה המהנה, ייהנו הצועדים מהפריחה המלבלבת, ממתחמי ההפעלה הרבים והייחודיים ומזמן פנאי איכותי עם המשפחה. אני קורא לכל תושבי יקנעם והאזור לבוא ולהשתתף, ופשוט ליהנות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter