באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בואו לצעוד

יקנעם: בואו לצעוד

צעדת יקנעם ה-23 תתקיים בחול המועד פסח ותכלול אטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה כשהמופע המרכזי יכלול את כוכב ערוץ הילדים עידו מוסרי.אלפסי: “חגיגה גדולה בטבע”.

צעדת יקנעם-ירוק בטבע המסורתית הנחשבת כבר שנים לאחת הצעדות המובילות והאטרקטיביות ביותר בישראל ואשר סוחפת אליה עשרות אלפי צועדות וצועדים, תתקיים השנה  ביום שני, חול המועד פסח – 6.4.2015. הצעדה תתקיים  בסימן 65 שנים ליקנעם ויושם בה דגש על היותה של העיר עיר ירוקה מובילה. הצעדה מיועדת לכל בני הגילאים ופוקדים אותה משפחות רבות וקבוצות רבות.

כבכל שנה הצעדה תהיה עשירה מאוד בפעילויות ובאטרקציות עבור ילדים ובני נוער. במתחם הזינוק ייהנה הקהל ממתנפחים, מתקני ספורט עממי, משחקי חבלים ועוד. כמו כן תופעל במקום סדנת עפיפונים וסדנת זומבה, ובלונים יחולקו לקהל. על הבמה יופיעו בנות המחול של המתנ”ס ולהקות צעירי יקנעם ואפרוחי יקנעם.

צעדת יקנעם
מסלול הצעדה. צילום: דוברות יקנעם.

לאורך מסלולי הצעדה יוצבו דוכנים מגוונים. בנקודת הפיצול תהיה הפעלה קהילתית בנושאי זהירות בדרכים והקהל ייהנה ממעגל מתופפים שיעבירו תוך כדי ניגון ותיפוף מסרים שונים בנושאי בטיחות בדרכים. בנוסף לכך יהיו במקום שחקנים שונים ואלו יפעילו את הקהל. המקום יכלול גם דוכן של היחידה הסביבתית ובו עמדת הסברה בה יקבלו הצועדים מידע בנושאים שונים וביניהם הפרדת אשפה, התייעלות אנרגטית, חיסכון במים ועוד. מתחם מוביל ומרכזי יהיה מתחם הנוער והוא יכלול דוכני הפעלה וסדנאות יצירה וייערכו בו תחרויות מגוונות. על הבמה במקום יופיעו להקות של מחלקת הנוער. המתחם יהיה מוצלל ויאפשר נקודת מנוחה לצועדים. המתחם כולו יופעל ע”י תנועות וארגוני הנוער.  מתחם נוסף יופעל ע”י שבט שחר של הצופים ביער הקופים והוא יכלול אטרקציות רבות.

המופע המרכזי יכלול  הופעה של כוכב ערוץ הילדים, טל מוסרי שיופיע במיטב הלהיטים מהערוץ ובליווי רקדניות. מופע מוקדם יהיה המופע של “צ’קצ’יק וחברים” ובמסגרתו ייהנה הקהל מחגיגה מוזיקאלית של ממש על חברות, אהבה ומה שביניהם. טרם תחילת המופעים יחולקו גביעים לנותני חסויות ולקבוצות מרכזיות צועדות.

כבכל שנה ייהנו הצועדות והצועדים משני מסלולים מרכזיים: מסלול קצר שאורכו 6 ק”מ, ומסלול ארוך שאורכו 11 ק”מ. המסלולים הם מעגליים ונקודת המוצא היא גם נקודת הסיום.

ראש העיר, סימון אלפסי: “בוא האביב מבשר את בואה של צעדת יקנעם. הצעדה היא הפנינג ענק בטבע ירוק ופורח וחוויה גדולה למשפחה כולה. יקנעם שמחה לארח את עם ישראל בפסח והצועדות והצועדים ייהנו מיום שכולו חוויה בטבע פורח. אני קורא לכל תושבי יקנעם לבוא, לצעוד וליהנות. הצעדה היא שלכם ובשבילכם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter