באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: בדרך לעוד עונה מוצלחת

יקנעם: בדרך לעוד עונה מוצלחת

קבוצות הכדורמים השונות פתחו את עונת 2014/15 בסערה והן ניצבות במקומות הראשונים. הנהלת המועדון: “המועדון ימשיך לקדם את השחקנים באופן אישי וקבוצתי ויעמיד לרשותם את כל התנאים הדרושים לכך”

מועדון הכדורמים הפועל יקנעם פתח את עונת 2014/2015 בסערה בכל קבוצות הגיל השונות וניראה שהוא ממשיך באופן ישיר את ההצלחה הכבירה בעונה הקודמת. קבוצת הבוגרות שזכתה בדאבל פתחה את העונה בסערה כשניצחה את קרית טבעון 20:5 והיא ממוקמת במקום הראשון אחרי מחזור הפתיחה. הקבוצה מיקנעם מקווה לשמור על התארים בהם היא מחזיקה גם בעונה הנוכחית כאשר השלד מהעונה שעברה נשמר וניתן למצוא בו את שונית סטרוגו, ענבר ברנע, עומר בן צבי, נויה תמיר, אביגיל פליקס, עדן נל, ליאור בן דוד, גל חלפון, מאיה שחורי ואופק גולן הצעירות. בקבוצה עשויים לחזק את הסגל בשוערת זרה אם יימצא ספונסר לכך.

הפועל יקנעם
נערי יקנעם בכדורמים. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

גם בקבוצת הנערות עד גיל 16 שזכתה גם היא בדאבל בעונה שעברה יקנעם פתחה בסערה כשאחרי ארבעה מחזורים היא ממוקמת במקום הראשון עם מאזן מושלם.בין השחקניות ניתן למצוא את ללי קייזמן אדווה תדמור, גלי צור, טל קרן, יהב פרקש, מאיה תדמור, נועה בן דוד ולארה קובלוב שגם מרכיבות את קבוצת הנערות עד גיל 14 ואת פליקס , חלפון, שחורי וגולן. בקבוצת גילי 14 בהן יקנעם מקדמת את דור העתיד פתחה הקבוצה עם שני נצחונות והיא במקום הראשון גם כן.

אלא שלא רק בתחום הנשים יקנעם מבססת את מעמדה כאימפריה בענף הכדורמים הישראלי וגם בקבוצת הנערים עד גיל 14 יקנעם פתחה בסערה כשגברה 18:1 על היריבה מפתח תקווה במחזור הראשון והיא ניראת מצויין בדרך להמשך הליגה. בסגל הקבוצה ניתן למצוא את תלם תמיר, לאון פוגל, עומר קדוש, עמית בוקר, ירדן אשל, אלון שוורץ, אלמוג דיין, אריאל רזניקוב, גיא גרשביץ’, ליאור ליובין וגיא שימחס. את הקבוצה מאמן אופיר שריד.

“אנחנו שמחים על פתיחת העונה המוצלחת” נמסר מהנהלת המועדון “המועדון ימשיך לקדם את השחקנים באופן אישי וקבוצתי ויעמיד לרשותם את כל התנאים הדרושים לכך. אנו מברכים את הצוות המקצועי של המועדון שעושה לילות כימים כדי להציב את יקנעם בסטנרדטים המקצועיים הגבוהים ביותר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter