באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אמא, הבאנו דאבל

יקנעם: אמא, הבאנו דאבל

קבוצת הנשים של הפועל יקנעם בכדורמים זכתה השבוע בדאבל היסטורי לאחר שגברה על הפועל יקנעם 9:6 בגנר הפלייאוף. הנהלת הקבוצה: ” נעשה הכל על מנת להמשיך ולהצעיד את המועדון להישגים”

היסטוריה ביקנעם: קבוצת הכדורמים נשים של הפועל יקנעם זכתה בדאבל היסטורי כאשר גברה בגמר הפלייאוף 6:9 על הפועל פתח תקווה והשלימה זכייה באליפות המדינה ובגביע המדינה בתוך חודש כשעוד לפני הדאבל של הבוגרות זכתה בשבוע שעבר קבוצת הנערות של המועדון גם כן בדאבל ולמעשה העונה הזאת התאפיינה בשליטה מוחלטת של יקנעם בענף בכל הנוגע לכדורמים נשים.

שונית סרוגו
בנות יקנעם עם צלחת האליפות. צילום: אבי ולדמן.

אל המשחק מול פתח תקווה שנערך ביום שבת בבריכה בוינגייט הגיעו כ250 אוהדים מיקנעם שליוו את הבנות ודחפו אותן עד לנצחון היוקרתי שהביא כאמור לזכייה בדאבל. המחצית הראשונה הייתה שקולה מאוד והתאפיינה בהחמצות של שחקניות יקנעם כשהיא נגמרת בתוצאה 2:2. אל המחצית השנייה עלו השחקניות מיקנעם מפוקסות בהרבה ולמעשה נטלו את השליטה מהרגע הראשון כשהן מגדילות כל פעם את הפער ולבסוף מנצחות את המשחק בתוצאה 9:6. בין הבנות בקבוצה ניתן למצוא את מרבית הסגל של נבחרת ישראל וכן שחקניות בנבחרת הנערות של ישראל. סגל הקבוצה שהביא להישג ההיסטורי מונה את הקפטנית והמאמנת שונית סטרוגו, עומר בן צבי, דרור בר, ליאור בן דוד, עדן נל, ענבר ברנע, נויה תמיר, אביגיל פליקס, מאיה קנחלי, הדר ברק, גל חלפון,זוהר כהן ואופק גולן.

בסיום הנצחון נערך טקס הענקת הצלחת כאשר ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי , יו”ר וועדת הספורט אריק וקנין, חבר המועצה יאיר פריימן ויו”ר עמותת הפועל יקנעם ירון חן זכו לכבוד להעניק את צלחת האליפות ואת המדליות לשחקניות פתח תקווה וקרית טבעון שסיימה במקום השלישי.

מהנהלת מועדון הכדורמים ביקנעם נמסר “אנחנו מלאי גאווה בשחקניות ובצוות המקצועי על ההישג הכביר שהביאו. שוב הוכח שהכדורמים ביקנעם הינו ענף חשוב ועיקרי בעיר והעובדה היא שביום בו נערך משחק מונדיאל בשבת בערב 250 מתושבי העיר הטריחו עצמם להגיע ולעודד את הקבוצה המקומית. במשך שנים ארוכות דגלנו בטיפוח שחקנים צעירים ובאימונים ברמה ובסטנדטטים הגבוהים בעולם ואנחנו שמחים שההשקעה הזו משתלמת ומביאה תוצאות בשטח. נעשה הכל על מנת להמשיך ולהצעיד את המועדון להישגים ולרמת מצויינות הן ברמה המקצועית והן ברמה החינוכית “.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter