באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלפסי קיבל מכתב תמיכה מהקהילה האתיופית

יקנעם: אלפסי קיבל מכתב תמיכה מהקהילה האתיופית

עשרות עולים מאתיופיה העבירו לראש העיר סימון אלפסי מכתב תמיכה לאור הפלאייר הגזעני שהופץ ביקנעם. נציגי הקהילה “ מצער שיש כאלו שמנסים לעשות רווח פוליטי על גבה של הקהילה”

בני הקהילה האתיופית העבירו השבוע מכתב תמיכה לראש העיר סימון אלפסי, וזאת על רקע פלאייר גזעני שהופץ בעיר. אותם בני הקהילה שהעניקו לאלפסי את המכתב, טוענים כי הם פגועים מאוד מהעובדה שמישהו מנסה לייצר על גבם הון פוליטי וכן מהעובדה שמישהו מנסה לקלקל את היחסים המצוינים בינם לבין ראש העיר.

הקהילה האתיופית
סימון אלפסי מקבל את המכתב מנציגי הקהילה האתיופית. צילום: יח”צ

במכתב אותו העבירו בני הקהילה לאלפסי נכתב בין היתר ” בימים האחרונים ראינו בערוצי הטלוויזיה וגם בעיתונות המקומית את הידיעות על הפלאייר שהופץ כביכול נגדנו בני העדה. במקביל ראינו שיש אנשים שמנסים להציג אותך בצורה שלילית. אנחנו בני העדה, שיודעים כמה תרמת וכמה אתה תומך בנו, מודים לך ומחזקים אותך בימים אלה.

אין לנו ספק שמישהו מנסה להשתמש בנו כ”ממתק” פוליטי וחושב שאנחנו בני הקהילה תמימים ונאיבים . מצער שיש כאלו שמנסים לעשות רווח פוליטי על הגב של הקהילה האתיופית אבל אנחנו לא ניתן לזה לקרות. אנחנו בני הקהילה זועמים על אלו שמנסים לפגוע בנו כדי לקבל עוד קולות בבחירות ואומרים חד וחלק, העדה האתיופית אינה תמימה כמו שאנשים חושבים שהיא ולא תאמין לתרגיל כזה או אחר”.

אלפסי שהתרגש מאוד מהמחווה הודה לבני הקהילה והבהיר להם שהוא מגנה בכל תוקף את המעשה ומקווה שהמשטרה החוקרת את העניין תגלה מי עומד מאחורי המכתב.

ראש העיר, סימון אלפסי: “לצערי ישנם כאלה הנוטים לזלזל באינטליגנציה של עולי אתיופיה, מדובר בקהילה חכמה ואיכותית במיוחד. אני שמח שחברי הקהילה האתיופית שהם יקרים לי מאוד הבינו מייד שמדובר בתרגיל זול ונמוך מאין כמוהו. התמיכה הרחבה בי ובסיעתי של הקהילה האתיופית ושל תושבי יקנעם בכלל נותנת לי כוחות להמשיך בעשייה לטובת הקהילה ולטובת יקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter