באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלפסי פתח את הקמפיין

יקנעם: אלפסי פתח את הקמפיין

קמפיין הבחירות של ראש העיר, סימון אלפסי, נפתח בארוע נוצץ בפארק נחל קרת. אלפסי “נעשו הרבה דברים טובים בעבר והפכנו את יקנעם לעיר חזקה אבל אנחנו כאן כדי לדבר על העתיד”

כ-500 איש הגיעו אל פארק נחת קרת כדי לקחת חלק בהשקת קמפיין הבחירות של סימון אלפסי ושל סיעת יקנעם שבלב בראשותו. האירוע שהיווה למעשה את יריית הפתיחה הרשמית של קמפיין הבחירות של אלפסי משך אליו מאות מתושבי יקנעם שהגיעו כדי להביע תמיכתם באלפסי ובסיעת יקנעם שבלב ורבים מהם נרשמו בסיום האירוע להתנדבות ביום הבחירות ובימים שלפני במטה של אלפסי.

סימון אלפסי
חברי סיעת יקנעם שבלב. צילום: יח”צ

האירוע שהתחיל בלחיצות ידיים וכיבוד לאורחים המשיך בהצגת חברי הסיעה כאשר האורחים קיבלו סקירה על פועלם של חברי המועצה מטעם הסיעה. כמו כן הוצגה העשייה החברתית והפעילות של שני חברי הסיעה החדשים רעות סרוגו שתשמש כיו”ר מטה הצעירים וכן אדם בלטה.

לאחר הצגת המועמדים הוצג סרט הבחירות של אלפסי ושל סיעת יקנעם שבלב המציג את העשייה הרבה והפיכתה של יקנעם מעיירת פיתוח לאחת מהערים היפות והמבוקשות בישראל.  אחרי הסרט עלה אלפסי לנאום ופרש את משנתו “נעשו הרבה דברים טובים בעבר והפכנו את יקנעם לעיר חזקה, איתנה וכזו שמתבססת בעיקרה על הכנסות פנימיות וכמעט ללא תלות במשרדים הממשלתיים” אמר אלפסי בין היתר “אבל אנחנו כאן כדי לדבר על העתיד ועל מה שייעשה. הכנו תוכנית מתאר שמבטיחה את השטחים הירוקים בעיר, ואת כך שבעוד עשרים שנה הגבול של יקנעם יהיה 36 אלף תושבים בלבד. תחום התרבות והספורט ימשיכו להיות מקודמים כל העת ולראייה היכל התרבות ואולם הספורט שייבנה. אנחנו בונים 200 יחידות דיור במחיר משתכן כדי להשאיר את הזוגות הצעירים ביקנעם ונעשה הכל כדי שחוות הגז לא תקום באתר חגית כדי להבטיח את איכות החיים בעיר”.

אלפסי דיבר גם על נושא התעסוקה ועל פארק מבוא כרמל שיביא עבודה רבה לתושבי יקנעם. בסיום נאומו זכה אלפסי לתשואות רמות מ500 התושבים שהגיעו ולהפתעה קטנה כאשר רותם קסטרו וענת קריגר, שני צעירים תושבי העיר ביקשו לעלות לבמה כדי לומר כמה מילים. שני הצעירים בני ה18 בירכו את ראש העיר והודו לו על מה שעשה למען העיר “אנחנו שלפני גיוס נרצה לחזור אחרי השירות ליקנעם כדי לבסס את חיינו בעיר וחשוב מכך, נרצה לראות אותך בכסא ראש העיר כדי שנוכל להיות בטוחים שיקנעם תמשיך להיות כפי שהיא היום. תודה לך ראש העיר” אמרו השניים בין היתר לאלפסי.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter