באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: אלפסי יקבל תואר פרופסור לשם כבוד

יקנעם: אלפסי יקבל תואר פרופסור לשם כבוד

ראש עיריית יקנעם יקבל תואר פרופסור לשם כבוד מאוניברסיטה במוסקבה. סגן ראש המועצה, רומן פרס ” אני חושב שמדובר בהישג משמעותי ליקנעם בכלל”

ראש עיריית יקנעם יקבל תואר פרופסור לשם כבוד מהאוניברסיטה הקלאסית הממלכתית של מוסקבה,כך נודע בישיבת המליאה שנערכה ביום שני השבוע. מדובר באחת האוניברסיטאות הגדולות במוסקבה. רקטור האוניברסיטה שלאחרונה קודמה לתפקיד הנשיאה, ביקרה ביקנעם מספר פעמים בשנה האחרונה והשבוע היא הודיעה לעירייה כי המועצה המדעית של האוניברסיטה קיבלה החלטה להעניק לראש העיר, סימון אלפסי, תואר פרופסור לשם כבוד בתחום מנהל ציבורי וניהול מוניציפאלי.

אלפסי. יקבל תואר פרופסור לשם כבוד.

חבר המועצה, ארמו קרובי ” לא כל ראש עיר במדינת ישראל מקבל תואר כזה חשוב. אני חושב שזה כבוד גדול לראש העיר אבל כבוד עוד יותר גדול לישוב שהוא מכהן בראשו”

סגן ראש העיר, רומן פרס “מדובר באחת האוניברסיטאות הגדולות שיש בפדרציה הרוסית. לאוניברסיטה יש שם עולמי. הנשיאה ניהלה לא פעם ישיבות עם ראש העיר והיא מכירה את ההיסטוריה של יקנעם. אני חושב שמדובר בהישג משמעותי ליקנעם בכלל. מדובר באות כבוד”

בהחלטה נאמר “מר סימון אלפסי הוא מומחה עולמי בניהול ממשל מקומי ובבנייתו. חמש קדנציות בעיר מתפתחת זה סוג של שיא בנסיון פוליטי ומנהלי. מר אלפסי תרם תרומה ממשית לפיתוח ולבנייה מוניציפאלית ולתהליכי קבלת ההחלטות של האקדמיה. אנחנו רואים את השפעתו כמרכיב חשוב מאוד בארגון הפעילות המדעית הארגונית והפעילות החינוכית שלנו. לאור ההישגים העצומים של מר אלפסי”

בסיום דבריו של פרס, מחאו כפיים כל חברי המליאה, לכבודו של ראש העיר. בשלב זה עדיין לא ידוע מתי יוענק התואר עצמו .

ראש העיר, סימון אלפסי ” אני נרגש מאוד. התואר הזה  מוענק לתושבי יקנעם כולה. הדאגה לקידום וטיפוח היישוב היא שעומדת לנגד עיניי ואני אמשיך לעשות ככל יכולתי על מנת לקדם את העיר ואת כל תושביה ולעשות ככל יכולתי למענם. אנו רוצים ליצור בעיר שוויון הזדמנויות בכל התחומים, ואני שמח שאנו גם מצליחים בכך. הודיתי לנשיאת האוניברסיטה על ההחלטה ואמרתי לה שאמשיך לפעול ללא לאות לקידום העיר, וחינוך הדורות הבאים.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter