באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יו”רית חדשה

יו”רית חדשה

אירית שרון נבחרה לתפקיד יו”ר שותפות נשר- בראורד קאונטי והיא תחליף את איריס וגבי זודיק אשר מילאו את התפקיד במשך שנתיים. שרון תהיה אחראית על כלל שיתופי הפעולה בין שתי הקהילות. בינמו: “מאחל לשרון הצלחה”.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו, ומנכ”ל העירייה, מיכל ליבנה, ערכו השבוע קבלת פנים ופגישת היכרות עם היו”ר החדשה של שותפות ביחד נשר – בראורד קאונטי, אירית שרון. כנהוג, מדי שנתיים מתחלפים יושבי הראש של השותפות הן בישראל והן בארה”ב. שרון, תושבת נשר, מחליפה את שני היו”רים היוצאים של השותפות, איריס וגבי זודיק, אף הם תושבי העיר.

כזכור הקהילה היהודית במחוז בראורד, שבפלורידה, ארה”ב, מקיימת שותפות חמה ואמיצה מזה עשור עם העיר נשר. במסגרת השותפות, מתקיימים שיתופי פעולה הדדיים עם הקהילה היהודית בפלורידה, כשבין השאר מקיימות הקהילות בתי ספר תאומים, פרויקט ספריית פיג’מה בגני הילדים, השתתפות בשי שמעניקה העירייה למתגייסים לצה”ל, מלגות לסטודנטים, שיפוץ מועדוניות של המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה, ומשלחות נוער שיוצאות מנשר לבראורד קאונטי וכאלו שמגיעות משם לעיר.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו: “אני מבקש להודות לגבי ואיריס זודיק על פועלם לטיפוח הקשרים בין שתי הקהילות התאומות של נשר ושל מחוז בראורד שבפלורידה, ולברך את אירית שרון על כניסתה לתפקיד החדש ולאחל לה הצלחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter