באנר עליון
באנר עליון

יום משטרה -קהילה בבית ספר “פלגים” במועצה אזורית מגידו.

יום משטרה -קהילה בבית ספר “פלגים”  במועצה אזורית מגידו.

יום זה הוא חלק מרצף בלתי פוסק של פעילות הנעשית  במהלך השנה לחיזוק הקשר עם הקהילה , באכיפה וחיזוק תחושת הביטחון של תושבי המועצה.

יום משטרה קהילה בפלגים צילום יעל ברנירבמהלך היום נחשפו תלמידי בית ספר פלגים לעבודת השוטרים ביחידות השונות וביניהם הכלבנים, זיהוי פלילי וחבלה.

אנשי החבלה סקרו בפניי התלמידים על התנהלות נכונה ועל הסכנות הטמונות בנגיעה בחפצים חשודים והדגימו בפניהם את הטיפול בהם באמצעות רובוט החבלה. במיוחד התרגשו התלמידים מביקורם של נציגי יחידת הפרשים והכלבנים אשר הסבירו את חשיבות סיוע הסוסים לכוחות השיטור הרגליים.

כמו כן נחשפו התלמידים לעבודה היומיומית של שוטרי התנועה, ניידות שיטור ופיקוח עירוני וכוחות כיבוי אש.

את היום הפיקו מפקד  מג”ב מגידו שלי משה, השוטר הקהילתי אמנון בן לולו ,מפקד בסיס ההפעלה שימי כליפה וקב”ט המועצה שמחה נאור .

יום קהילה משטרה בפלגים מגידו צילום יעל ברנירביום עצמו הפעילו את תלמידי בית ספר פלגים בנוסף  מתנדבים  מתושבי המועצה , ראש המועצה  איציק חולבסקי סייר במהלך הפעילות ואף לקח חלק בהתנסות בתחנות השונות עם התלמידים.

מנהלת ביה”ס הדס ורהפטיג: “זהו יום מאוד חוויתי ואין ספק מקרב את המשטרה לקהילה. תודה לצוות בית הספר על המסירות, תודה לכל אנשי הביטחון , על היוזמה והארגון”.

צוות מגב מגידו בפיקודו של משה שלי: ”  אנו קוראים לכול תושבי מגידו לבוא ולהתנדב במשימות הביטחון השונות בגזרת מגידו”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter