באנר עליון
באנר עליון

טיפים לבחירה נבונה של ארונות הזזה

טיפים לבחירה נבונה של ארונות הזזה

אחרי שתעשו סדר בארון הקיים תוכלו לבצע טוב יותר חלוקה פנימית לארון הזזה חדש. בנוסף, קחו בחשבון את הוראות התחזוקה, שמרו על אוורור ובררו לגבי סוג הסגירה. הנה כל הטיפים שיעזרו לכם

ארון הזזה צריך להתאים לצרכים שלכם בצורה מדויקת. מכאן שעליכם להשקיע בבחירה נכונה של הארון ולהיעזר בטיפים הבאים:

טיפים לבחירה נבונה של ארונות הזזה

1. עשו סדר בארון הקיים

הטיפ הראשון לבחירה נכונה של ארונות הזזה קשור דווקא לארון הקיים שלכם. כדאי לעשות סדר בארון הנוכחי, לנסות לאמוד את כמות הבגדים שבהם אתם באמת עושים שימוש ולמסור הלאה את הפריטים הישנים.

כך תדעו לאיזה גודל של ארון אתם זקוקים ותוכלו לחסוך בהוצאות מיותרות. כמו כן, קחו בחשבון את פריטי הלבוש של כל בני המשפחה ומי שצפוי להשתמש בארון החדש.

2. בצעו חלוקה פנימית

חלוקה פנימית של ארון מתבצעת לפי כמות הבגדים שמקפלים וכמות הבגדים לתלייה. בדגמי ארונות PAX של איקאה למשל העומק הסטנדרטי הוא 66 ס”מ, הגובה 236.4 ס”מ והרוחב 200 ס”מ.

חלק מדגמי ארונות PAX מורכבים ממסגרת, פנלים למסגרת דלת הזזה, סוג מסגרות ומסילה לדלתות הזזה. עם זאת, ניתן לשנות את הקומבינציות המעוצבות כדי שיתאימו לצרכים שלכם.

3. בררו על הוראות תחזוקה וטיפול

אל תתפתו לקנות ארון רק לפי המחיר שמופיע בקטלוג, כי מה שזול עולה ביוקר. בררו על חומרי הגלם שמהם מיוצר הארון ובעיקר על הוראות התחזוקה.

אם אתם מעדיפים ארון עצמאי, תוכלו להתרשם מדגם HEMNES של איקאה ולראות שמדובר על פריט שמיוצר בפולין. היתרון הוא עמידה בתקנים מחמירים של בקרת איכות והוראות ניקוי ותחזוקה פשוטות. כל מה שצריך לעשות כדי לנקות את הארון זה להשתמש במטלית ספוגה בחומר ניקוי נוזלי עדין, ולנגב במטלית רכה ונקייה.

4. שמרו על אוורור

אוורור בתוך הארון יבטיח ריח טוב לבגדים וימנע הצטברות של עובש וטחב. את האוורור תצטרכו לבדוק מראש וטרם ההחלטה על המידות של הארון.

בחרו ארון שיאפשר לכם לגשת בצורה נוחה לבגדים, ובדקו כמה מקום נשאר אחרי שתעמיסו עליו את כל החפצים האישיים. ארון עם עודף מקום יספק לכם אוורור יעיל לבגדים וימנע מהם נזקים בלתי הפיכים.

5. בחרו ארון עם סגירה הרמטית

בדקו את הסגירה של הארון ואת האמצעים שאמורים להבטיח שזו תהיה סגירה הרמטית. הסגירה מונעת מאבק לחדור לתוך הארון ומאריכה את חייו. סגירה הרמטית גם תעזור לכם לשמור על הבגדים נקיים לאורך זמן וללא מאמץ. את הסגירה תוכלו לבדוק בחנות או באולם התצוגה.

בנוסף, תנו עדיפות לטריקה שקטה. זהו מנגנון שיאפשר לכם לסגור את הדלת בלי לחשוש מרעש מיותר. הטריקה השקטה חשובה בכל חדרי הבית ואידיאלית בחדרי שינה של תינוקות, ילדים או בני נוער.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter