באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טיפוח הקשר עם כוחות הביטחון

טיפוח הקשר עם כוחות הביטחון

בחצור הגלילית קהילה קהילה המטפחת קשר עם כוחות הביטחון


כמידי שנה, כחלק מחיזוק הקשר והשיתוף פעולה בין הקהילה לכוחות הביטחון, התקיים ביום שלישי האחרון,  יום ילק”ם-פעילות משותפת למד”א, משטרה, יחידת חילוץ, כיבוי אש, קק”ל, המועצה המקומית והמתנ”ס במטרה להציג בפני הקהילה המקומית את תחומי האחריות של כל אחד מהארגונים תוך כדי מתן דגש על חינוך לאזרחות ושמירה חוק.

במהלך הפעילות בה השתתפו בתי הספר היסודיים בחצור-כיתות ד-ו, הוסברה והודגמה לילדים פעילות המשטרה, האמצעים המשמשים את השוטרים במהלך פעילותם; קסדות, שכפ”צים, ניידות, מכשירי קשר, כריזה. התלמידים עברו בין התחנות השונות שמעו הרצאה קצרה מכל בעל תפקיד ולמדו איך הם פועלים בשעת חירום ובשגרה. משטרת התנועה הסבירה לילדים על חצייה בטוחה במעברי חצייה הפרשים פירטו על תפקידם בשמירת סדר בהפגנות, סיפרו על תהליך האילוף שעוברים הסוסים והדגימו יחד עם הסוסים את פעילותם בעת פעילות. החבלנים הדגימו את פעילות רובוטי החבלה, יחידת חילוץ גולן הדגימה טיפוס לגובהה וחילוץ ורחפן משטרתי צילם את כולם.

התלמידים התרגשו, התעניינו, התנסו ולמדו על פעילותן של היחידות השונות ובסוף היום הודו לכל הנציגים על היום החשוב ועל עבודתם מסכנת החיים בשמירה על ביטחוננו.

להפקת היום חברו מפקד מש”ק חצור ליאור אלמליח ומנהלת הפרויקטים ליאת כהן. כיבדו בנוכחותם, ראש המועצה, מנהל אגף החינוך, מפקד התחנה סנ”צ מיכה גבאי,  מנהל מד”א דרור חיון, שוטרים ובעלי תפקידים מהיישוב.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter