באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טבעון: סיכום ותוצאות מירוץ סיני ה 56.

טבעון: סיכום ותוצאות מירוץ סיני ה 56.

ביום שבת האחרון התקיים מרוץ סיני המסורתי בטבעון, יש מנצחים, הפתעות .

כמידי שנה רצים רבים מקרית טבעון הסביבה ומכל חלקי הארץ השתתפו במרוץ התחרותי ל 10 קמ’ , 5 קמ’ 3 קמ”. אליהם הצטרפו רצים מקבוצות הכדורסל של מרנין טבעון, קבוצת כדורסל נשים מרנין טבעון,  אילן טבעון, צופי קריית טבעון, וחלקו כבוד לדורון סגל ז”ל.

מרוץ סיני ה 57 (תמונה מהפייסבוק של אגף הספורט במתנ”ס טבעון)

הזוכים ל 10 קמ’ חגי גלעד בן 37 והדס דובובי בת 36.  הפתעה במרוץ ל 5 קמ’ כאשר גלעד פוטייבסקי בן 14 עקף רבים ומבוגרים ממנו וזכה במקום הראשון. חנה בן עמי בת 23 ניצחה בין הנשים. במקצה  ל 3 קמ’ ניצחו להב דוידסון בן 12 והדר יהלומי בת 13. לרשימת התוצאות המלאה.

במקביל התקיים מרוץ התלמידים ל 600 מ’ אותו ניהל אוהד זייד מאמן כדורגל במועדון הכדורגל של המתנ”ס ובו לקחו חלק תלמידי בתי הספר היסודיים.

ראש המועצה דודי אריאלי הוביל את המרוץ העממי ואליו הצטרפו תלמידי בתי הספר, גנים, משפחות וקבוצות מאורגנות מלווים בשלטים וכרזות. ליוו את הרצים מנהלי בתי הספר והמורים לחינוך גופני.

ראש מועצת טבעון דוד אריאלי ומנחת האירוע גילה דיינר רגע לפני פתיחת המרוץ. (תמונה מהפייסבוק של אגף הספורט במתנ”ס טבעון)

לאחר תום המרוץ התקיים בדשא במרכז טבעון הפנינג ספורט קהילתי פעילות אנרגטית של קיק בוקס בהדרכת לילך שרפשטיין ובחסות מועדון כושר אבנר, הפעלה של כדורשת לנשים על ידי מובילת הענף ברשת המתנ”סים הגב דורית אייזק. הפעלת קפוארה על ידי ערן ארפי מוותיקי מדריכי הספורט במתנ”ס, ותחנת פעילות של קבוצת הנשים של כדורסל מרנין טבעון. לסיום חיזקנו וחיטבנו עם נטע גם היא מאמנת במועדון הכושר של אבנר.

לגלריית התמונות המלאה בפייסבוק של אגף הספורט במתנ”ס טבעון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול