באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טבעון: נוער טבעון ברוגבי זכה בגביע.

טבעון: נוער טבעון ברוגבי זכה בגביע.

טורניר שביעיות אחד בקרית טבעון שכלל 22 משחקים, 3 גביעים ו-5 שחקנים מצטיינים הוכיח שהנוער של הרוגבי חי ובועט.

מזג אויר בהיר, ריח דוכן הנקניקיות באוויר ושולחן עם 3 גביעים שהוענקו בסיום חיכו לאורחים שחקני הקבוצות מתל אביב, עמק יזרעאל, מר’ר וחיפה בטורניר רוגבי הראשון בטבעון, שנערך בשבת האחרונה.

הקבוצה מטבעון עם הגביע.

בשעה 10:00 נשמעה שריקת הפתיחה לטורניר השביעיות השני של ליגת הנוער ברוגבי. כנהוג בטורנירי שביעיות, מהמשחק הראשון ובמשך כ-4 שעות התקיימו משחקים ברצף וכמעט ללא הפסקות. השחקנים הצעירים הציגו רוגבי שביעיות מהיר, שוטף ופתוח. בגילאים הצעירים (עד גיל 14) תל-אביב גברה בגמר על קבוצת “ממוטות” מנשה בתוצאה 5-30, כשבדרך עברה את הקבוצות יזרעאל/גלבוע וכפר מר’ר. בטורניר לגילאים 14-16 הצליחו ה”ממוטות” מנשה לצאת כשידם על העליונה וקטפו את המקום הראשון. בטורניר האחרון, לגילאי 16-18 היו אלה “חזירי הבר” טבעון שזכו במקום הראשון. חניכיו של עופר המבורגר לא התקשו מול קבוצת אס”א תל-אביב בגמר וניצחו 10-25.

בסיום הטורנירים העניקה ועדת השופטים ביחד עם אלכס טקצ’נקו, מאמן נבחרת ישראל לנוער, את תואר “השחקן המצטיין” לכל קבוצת גיל. נרי פרי אור מקבוצת “ממוטות” מנשה ותום אטיאס מקבוצת אס”א תל-אביב קיבלו מצטיינים עד גיל 14. לגילאי 14-16 היה זה אייל בורלס מה”ממוטות” שקטף את התואר, וגל ברנע שחקנה של “חזירי הבר” טבעון לקח את התואר בקטגוריית בני 16-18. תואר “השחקן המבטיח” של הטורניר כולו הוענק לורד פוארסה, שחקנה של כפר מר’ר.

בתום הטורניר התקיים משחק השלמה של ליגת הבוגרים, בו הפסידה קבוצת  “חזירי הבר”  חיפה לקבוצת “התרנגולים” מרעננה  19-3. את המשחק שפטה ביד רמה ליאת גלר, שעשתה היסטוריה כשהייתה לשופטת הראשונה בארץ ששפטה משחק 15.

לגלריית תמונות. 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול