באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

טבעון: מוכנים לשנת הלימודים

טבעון: מוכנים לשנת הלימודים

ראש המועצה דוד אריאלי: “אנו פותחים את שנת הלימודים תשע”ג  בגאווה גדולה על כך שאנו שולחים את ילדינו למוסדות החינוך הטובים ביותר שיש כיום בישראל וזאת תוך הקפדה על צוות מקצועי, מסור ושמירה על בטיחותם וביטחונם של התלמידים”

שנת הלימודים תשע”ג תפתח ביום שני הקרוב ב-  27-8-12. בשונה משנים קודמות, השנה הוחלט על ידי משרד החינוך לפתוח את שנת הלימודים בסוף אוגוסט וזאת במטרה ליצור רצף לימודי טוב יותר במהלך החגים. את הימים הללו “יחזירו” למורים/תלמידים ב”גשר” שימשך מחופשת  יום הכיפורים ועד סיום חופשת חג הסוכות. בשנת הלימודים הבאה ילמדו בקרית טבעון 3,263 תלמידים מתוכם: בחטיבת הביניים של רשת אורט ילמדו  541 תלמידים, בבית ספר התיכון של רשת אורט ילמדו 578 תלמידים.

בביה”ס היסודי קרית עמל- 408 תלמידים, מתוכם – 65 בכיתות א’. ברימונים ילמדו- 318 תלמידים, מתוכם – 58 בכיתות א’. בנרקיסים- 284 תלמידים, מתוכם – 47 בכיתות א’.
בבית הספר האנתרופוסופי שקד (בו לומדים מכיתה א’ עד ח’) שהרחבתו אושרה לאחרונה ילמדו בתשע”ג 415 תלמידים, מתוכם – 52 בכיתות א’. בבי”ס הממלכתי – דתי  יבנה – ילמדו 90 תלמידים, מתוכם – 18 בכיתה א’
גנים – בתשע”ג  יהיו 17 גני מועצה (לגילאי 3,4,5) כולל ממלכתי דתי- ובהם 470 תלמידים,  שלושה גנים לחינוך מיוחד בהם יתחנכו 28 ילדים , 4 גנים אנתרופוסופיים בהם יתחנכו 99 ילדים, וגן חב”ד (עצמאי) בו ילמדו 32 ילדים.

בתי ספר
בתי הספר בקריה נצבעו, עברו בדיקות בטיחות, ניקיונות ושודרג בהם הגינון. בבתי הספר היסודיים בקריה נעשתה השקעה בנושא הייחודיות הבית ספרית לקראת פתיחת אזורי הרישום בתשע”ד. כמו כן, בבי”ס נרקיסים מסיימים בימים אלה את עבודת התיחום והגידור של בית הספר ובכך תמנע, לראשונה לאחר שנים רבות, כניסת רכבים לרחבת בי”ס”.
בנוסף, בבי”ס נרקיסים מונתה לאחרונה מנהלת חדשה – אורלי דבי אשר תחליף את מירי סלומון, שניהלה את ביה”ס בשלוש השנים האחרונות.

גני ילדים
המועצה נערכה ליישום החלטות הממשלה בעקבות ועדת טרכטנברג ובשנת הלימודים תשע”ג יפתחו 2 גנים חדשים. כל גני הילדים ביישוב נצבעו, עברו בדיקות בטיחות, ניקיונות ושודרג בהם הגינון.
בהתאם לחוזר מנכ”ל של משרד החינוך בפתיחת שנה”ל בגני הילדים (גלאי 3-4 ) ילמדו הילדים ביום ראשון בשעות: 8:00-10:00, ביום השני ללימודים ילמדו בשעות : 8:00-11:00. מהיום השלישי יתנהלו הלימודים כסדרם .

ראש המועצה דוד אריאלי: “אנו פותחים את שנת הלימודים תשע”ג  בגאווה גדולה על כך שאנו שולחים את ילדינו למוסדות החינוך הטובים ביותר שיש כיום בישראל וזאת תוך הקפדה על צוות מקצועי מסור ושמירה על בטיחותם וביטחונם של התלמידים. כמו כן, השנה לראשונה, אנו מציינים בתחושת סיפוק רבה את סגירתו ותיחומו של בי”ס נרקיסים מפני כניסת רכבים לשטחו, אנו מיישמים בימים אלה תוצאות סקר בטיחות שנערך במתקני הכדורסל ולבסוף אדגיש כי המערכת הבית ספרית היסודית ביישוב לקראת שנה מאתגרת במיוחד בה מוסדות החינוך היסודיים בקריה יבחרו  ייחודיות בית ספרית וזאת לקראת שנת הלימודים הבאה בה תבוצע פתיחה מבוקרת של אזורי הרישום. מדובר בפיילוט חדשני של משרד החינוך וקרית טבעון נבחרה לקחת בו חלק בשל רמת החינוך הגבוהה ביישוב.”

יואב עציון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter