באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חלונות אדומים בטבעון

חלונות אדומים בטבעון

חדרי אירוח הממוקמים בשני מקומות בקרית טבעון עוררו סערה בישיבת המליאה האחרונה לאחר שחבר המועצה שמוליק שמחון חשף מידע לגביהם. שמחון: ” הילדים של השכנים הצמודים מכינים שיעורים אבל שומעים גניחות מהצד השני של הקיר”

חדרי האירוח הנמצאים ברחוב השקדים וברמת טבעון עמדו במרכז דיון סוער במליאת המועצה לאחר שחבר המועצה, שמוליק שמחון העלה את הנושא במסגרת הצעה לסדר. שמחון שכבר העלה בעבר את הנושא במסגרת שאילתא היה הפעם בוטה הרבה יותר וכינה את חדרי האירוח במילים: “בית זונות”. וזאת לאחר שתביעה של המועצה כנגד בעלת החדרים בשל עבירות בנייה הצליחה באופן חלקי בלבד. חברי המועצה האחרים נראו מזועזעים מהנתונים שחשף שמחון וניכר שחלקם כלל לא היו מודעים לחומרת הנושא.

חדרי אירוח
רחוב החלונות האדומים באמסטרדם, גם שם זה התחיל בקטן. צילום: Bjarki Sigursveinsson

שמוליק שמחון: “אני דורש שהמועצה תסגור את העסק הזה מפני שהוא עובד ללא רשיון עסק. המקום מהווה מטרד לתושבים, הילדים ברחוב רואים מה הולך שם שלא לדבר על הטיפוסים העבריינים המשתמשים בחדרים. הילדים של השכנים הצמודים מכינים שיעורים אבל שומעים גניחות מהצד השני של הקיר. השכנים מהצד השני שומעים את המקלחות והצעקות. ומכיוון שאף אחד לא מונע את זה המצב התדרדר עד שבשבוע שעבר הבית השכן נרגם באבנים”. שמחון הוסיף על התכניות העתידיות של בעלת החדרים: “על פי המידע שהגיע אליי, בעלת הבית קנתה מגרש שכן שבו היא כנראה מתכוונת להתגורר ואילו הבית הנוכחי כולו יהפוך לחדרי אירוח”

היועץ המשפטי, עו”ד עודד רומנו: “צריך לפעול בנחישות על מנת להפסיק את הפעילות. הדברים האלה בעייתיים להוכחה בכלים שיש למועצה. אני לא רוצה להרחיב על מנת שלא לפגוע בחקירה אבל נעשו פעולות מהותיות על מנת להוכיח ובזמן הקרוב יוגש כתב אישום נוסף על שימוש חורג בנכס, זה הכלי היעיל ביותר להתמודדות. קיבלתי הבטחה של התובע שבד בבד עם הגשת כתב האישום תוגש בקשה להחשת הדיון”

יו”ר האופוזיציה, אלון נבות התייחס לדבריו של עו”ד רומנו: ” בג”צ קבע שסטופ מרקט על אדמות יגור הוא אינו חוקי, מה קרה עם זה? כתב האישום יוגש ובית המשפט יטיל על הגברת איזה שהוא עונש אבל לא יקרה כלום. אין שום בעיה להוסיף במקום עוד פנס, אין שום בעיה להציב שם מצלמה גלויה ואפילו להעמיד שם את רכב הפיקוח. צריך לעשות כל דבר אפשרי על מנת שזה לא יהיה עסק מכניס”

ראש המועצה, דוד אריאלי: “אני התחלתי לפעול מהדקה הראשונה אבל לסגור עסק זה תהליך ארוך מאוד. לא ויתרנו ואנחנו נמשיך לפעול”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter