באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חידושים רבים ליולדות המגזר הדתי והחרדי בבית החולים כרמל

חידושים רבים ליולדות המגזר הדתי והחרדי בבית החולים כרמל

חידושים רבים ליולדת הדתית והחרדית מבית היוצר של בית החולים כרמל הוצגו במפגש נשים מיוחד שנערך בחיפה

בין החידושים, מנות אוכל בד”צ וגלאט, מודד חום שבתי, עירוב שבת מהודר, מנורת לילה שבתית ועוד. את ביה”ח כרמל ייצגה האחות מירב פינקלשטיין, מנהלת הסיעוד של מחלקת יולדות בכרמל

הכנס נערך ע”י ארגון נצ”ח (נשות צאנז חיפה)  והתקיים השנה בסימן ” נצח מאז ולתמיד”. מאות נשים הגיעו לכנס שנערך בהיכל הכינוסים נדבורנא וכלל תכנית עשירה ומגוונת. את עיקר תשומת לב הערב משכה הרצאתה של מנהלת הסיעוד מירב פינקלשטיין, שבכישרון רב הרצתה בפני הנשים על היתרונות הרבים והייחודיות של חווית הלידה בבית החולים כרמל, עם הדגשים והתאמות לנשות המגזר הדתי חרדי.

“רק לאחרונה חנכנו קומת חדרי לידה ופגיה מהיפות והמתקדמות ביותר בארץ, עדכנה מנהלת הסיעוד מירב. בקומה, חדרי לידה חדשים ונוחים במיוחד עם חדר ניתוח משוכלל וצמוד למקרה הצורך ופגיה חדשה ומתקדמת. הפגייה החדשה של כרמל בניהולו של פרופ’ אבי רוטשילד, זכתה זו השנה השלישית ברציפות בתואר הפגייה הטובה ביותר בישראל והיא נמצאת בהמשך ישיר לחדרי הלידה וכוללת טיפול נמרץ לפגים במקרה הצורך.

לטובת נשות המגזר הדתי אנו מציעים ליולדות פתרונות מושלמים מקצה לקצה, לדוגמא בכניסה לחדרים במחלקת היולדות מוצבות נטלות לנטילת ידיים, ליולדות המבקשות, ניתן להזמין מנות אוכל בהכשרים מהודרים גלאט ובד”צ, כל נושא שמירת השבת מקבל דגש מיוחד עם פתרונות מיוחדים ומותאמים כמו מנורת לילה ליד מיטת היולדת המותאמת לשבת, דלתות הכניסה לחדרי הלידה ולמחלקת היולדות מצוידות עם מנגנוני ‘גרמה’  מיוחדים למניעת חילול שבת, לאחרונה בשיתוף ובעזרת רב הכללית הרב מנחם לפקיבקר הוכשר עירוב מהודר לבית החולים. לביה”ח רב צמוד, הרב מאיר אינדיק הקשוב לכל בקשה או בעיה ומציע פתרונות ליולדות ולבני המשפחה. בבית החולים ישנו גם בית כנסת מפואר ובכל שבת גבאי בית הכנסת ,יונתן בן שמעון, עורך קידוש מיוחד להורים החדשים הכולל חמין וקוגלים ועוד. בצמוד לבית החולים נמצאת דירת אירוח, הניתנת ללא תשלום למשפחות לצורך שהייה בשבת בתיאום מראש,  ועוד ועוד.

בנוסף, ציינה מירב את האפשרות לביות מלא של התינוק במחלקת היולדות של כרמל, מה שנותן לאם ולתינוק תחושה של בית וקרבה לאם כבר מרגע הלידה ועד לרגע עזיבת האם את המחלקה.

כמו כן, ניתן להזמין סיורים מקדימים בחדרי הלידה ובמחלקה לנשות המגזר בצורה מותאמת למגזר הדתי חרדי.

הנשים שהשתתפו בכנס הודו מקרב לב למירב מכרמל על ההסברים המפורטים והברורים וחלקם גם סיפרו על חווית הלידה שהן עברו במחלקה, על הנוחות וההתאמה המיוחדת לטובת היולדות,

” אנחנו כאן כדי להתאים ולהביא לנוחות המרבית לכל יולדת ויולדת מכל מגזר” אמרה מירב.

אתן מוזמנות לקבל פרטים ולהירשם לסיורים בטלפון 048844489

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter