באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חידושים בענף השינה שאסור לכם לפספס

חידושים בענף השינה שאסור לכם לפספס

אין מישהו שלא הולך לישון, אבל רק מעטים מכירים את החידושים שמסתתרים מאחורי הקלעים של הענף. החל ממיטה מתכווננת ועד מזרון שמתאים את עצמו לתנוחת הגוף – הנה כמה המצאות שיכולות להשפיע כבר היום על איכות החיים שלכם

חווית שינה אופטימאלית נקבעת לפי מידת התמיכה האורטופדית לגב, לעמוד השדרה, לעצמות ולשרירים. תמיכה כזו תעזור לכם להירדם ותגדיל משמעותית את כמות שעות השינה ברצף. תמיכה אורטופדית אחראית במידה רבה על איכות החיים שלכם ועל שביעות הרצון. היא תאפשר לכם לקום בבוקר מרוצים ומרוכזים, תשפר את הביצועים בעבודה ובלימודים ותמנע בעיות רפואיות בטווח הקצר והארוך.

אדם ממוצע מבלה מעל שליש מחייו בשינה אבל לא כולם מצליחים לעקוב אחר החידושים בענף. מסתבר שקצב התפתחות פתרונות השינה מהיר לפחות כמו בהייטק ובמחשבים, בין היתר בגלל ביקוש גבוה מצד הלקוחות. במילים אחרות, אנחנו כבר לא מסתפקים במזרון רגיל ומחפשים כל הזמן פתרונות חדשים ומפנקים יותר.

הכל מתחיל במיטה: כוונון אידיאלי לתנוחת הגוף

החידוש הבולט של השנים האחרונות מגיע בדמות מיטות מתכוונות לטווח רחב של גילאים. מיטות כאלה מאפשרות לכם לכוונן את התמיכה באופן אידיאלי לתנוחת הגוף המועדפת. המיטות לא מסתפקות במתן תמיכה אורטופדית לגב במהלך השינה, אלא כוללות תמיכה גם במסגרת צפייה בטלוויזיה, קריאת עיתון או סתם מנוחה.

יש מחקרים שמצביעים על קשר חיובי בין מיטה מתכווננת לבין הגדלת השעות של שינה טובה. היא תומכת בעמוד השדרה ומערכת הנשימה כדי לעזור לטפל בנחירות, מונעת דום נשימה בשינה ומפחיתה את הסיכויים לבעיות לב. החידושים האחרונים גם מאפשרים להשתמש במיטה הזו כדי למנוע אסתמה ולחץ.

בחלק מהדגמים החדשים יש מיטות מתכוונות שמסוגלות לספק טיפולי עיסוי. המיטות למעשה מרכזות את כל היתרונות במוצר אחד, כי הן מצליחות גם להעניק את התמיכה האורטופדית הנדרשת וגם לשלוט באפשרויות ההרמה ועוצמת המסאג’. המנגנון של המיטה סוגר באופן אוטומטי את תוכנת העיסוי ומבטיח שתישנו בשקט לאורך הלילה.

הטכנולוגיה המתקדמת של מזרני ויסקו

אי אפשר לדבר על חידושים בענף השינה בלי להזכיר מזרני ויסקו. אלו מזרונים שמיוצרים מפוליאוריטן בטכנולוגיה מיוחדת, שבה התמיכה האורטופדית מדויקת לקימורי הגוף של כל משתמש בנפרד. המשמעות היא שאתם תקבלו תמיכה שונה מאשר בני הזוג, ושהבלאי של המזרון יהיה נמוך בעשרות אחוזים בהשוואה לדגמים המסורתיים.

היתרון הטכנולוגי בחידוש של מזרני ויסקו בא לידי ביטוי בהתנגדות נמוכה. אותה התנגדות נמוכה מאפשרת מעבר נוזלים תקין בגוף, ללא הפרעות וללא חשש מפצעי לחץ גם אחרי שינה ארוכה במיוחד. חומר הויסקו הומצא לראשונה עבור סוכנות החלל האמריקנית נאס”א, אך הוא משמש בענף השינה בעיקר בזכות העובדה שהוא מפזר את הלחץ שמופעל על ידי משקל הגוף על פני המזרן.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter