באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חבר המועצה גיא זקס: אני מתמודד על ראשות מועצת רמת ישי

חבר המועצה גיא זקס: אני מתמודד על ראשות מועצת רמת ישי

חבר המועצה גיא זקס, יו”ר סיעת עתיד רמת ישי, הודיע השבוע על הצטרפותו למירוץ על ראשות המועצה המקומית רמת ישי. זקס: “אחרי שהצגתי אלטרנטיבה למדיניות של בן אליעזר במשך העשור האבוד בראשותו, הגיע הזמן לשנות כיוון ולטפל סוף סוף בכל בעיות הליבה של רמת ישי שראש המועצה בורח מלטפל בהן. אני מתמודד על מנת לנצח”

התפתחות חדשה במירוץ לראשות המועצה ברמת ישי: חבר המועצה גיא זקס, יו”ר סיעת עתיד רמת ישי והדמות הבולטת ביותר באופוזיציה בעשר השנים האחרונות ביישוב, מצטרף למירוץ, כאשר הודיע השבוע על התמודדות לראשות המועצה.

זקס, בן 42, נשוי + 3, עצמאי בתחום השיווק בוידאו לעסקים, ארגונים ואנשים, בא עם ניסיון ציבורי עשיר למירוץ הזה: 15 שנה בעיתונות המקומית בהן הכיר מקרוב ראשי רשויות ומועצות שונות, 10 שנים כחבר מועצה ברמת ישי, 7 שנים כחבר הנהלת המתנ”ס מתוכן 7 חודשים כיו”ר הנהלת המתנ”ס ביישוב, וכן שלוש שנים כעוזר פרלמנטרי בכנסת ישראל.

לדברי גורמים בסביבתו של זקס, ניסיונו המגוון של זקס יוצר שילוב ייחודי של ידע וניסיון, מתוך היכרות עמוקה עם כל סוגי השלטון המקומי וחוקיו, כמו גם עם הכנסת והממשלה, וכמובן היכרות עמוקה עם כל הגופים הרלוונטיים במועצה ובמתנ”ס של רמת ישי.

זקס: “במשך כמעט 10 שנים אני היחיד כמעט שמציג אלטרנטיבה עקבית למדיניות של עפר בן אליעזר, שהנהיג כאן לצערי עשור אבוד שלא נגע בבעיות הליבה של רמת ישי. 60% משטח איזור התעסוקה לא בנוי ולא מתוכנן מה שיוצר חוסר של מליוני שקלים בקופת המועצה וביכולת שלנו לשרת את התושבים תוך סגירת פערי התשתיות, שטח “עוף העמק” נותר ריק ולכן לא ניתן לתכנן את הכניסה העליונה, היישוב גדל והתשתיות נשארו אותו הדבר, שלא לדבר על מחדלי התחבורה מול כפר יהושע וחוסר השירות לרחובות הפרטיים… עסקו כאן בקוסמטיקה ולא בפתרונות, ביחסי הציבור ולא בציבור עצמו.

“אני מציג את המועמדות שלי כי לא מספיק שיהיו לנו מועמדים ראויים, אלא גם שתהיה המדיניות הנכונה שתוצג על ידם. אני תמיד נאבקתי ועשיתי למען התושבים, וכך אעשה גם כראש המועצה הבא של רמת ישי. הגיע הזמן לשנות כיוון ולטפל סוף סוף בכל בעיות הליבה של רמת ישי שראש המועצה הנוכחי בורח מלטפל בהן. אני מתמודד על מנת לנצח!”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter