באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

זכרון תצטרף למעיינות העמקים

זכרון תצטרף למעיינות העמקים

זכרון יעקב תצטרף לתאגיד המים ‘מעיינות העמקים’ בו חברות יקנעם, קרית טבעון ורמת ישי. יו”ר התאגיד, אורי שמואל: “המהלך בא לטובת התושבים בכל הישובים השייכים לתאגיד”. 

תאגיד מים
זכרון יעקב, תצטרף למעיינות העמקים. צילום: מעלה היצירה.

המועצה המקומית זכרון יעקב תצטרף לתאגיד המים מעיינות העמקים הכולל את יקנעם, קרית טבעון ורמת ישי. זכרון שטרם נכנסה לתאגיד כלשהו נאלצה למצוא תאגיד שיקבל אותה ומצין הצד השני, תאגיד ‘מעיינות העמקים’ הנחשב שתאגיד קטן ביקש לגדול על מנת שבעתיד לא יחוייב להתמזג עם תאגיד גדול יותר כך שמבחינה זו כל הצדדים מרוויחים. אל שבקרית טבעון לא כולם מרוצים מחלוקת הדירקטורים החדשה. עד עתה היו לטבעון שלושה דירקטורים כשליקנעם היו ארבעה ולרמת ישי, שניים. מכיוון שלא ניתן להגדיל את מספר הדירקטורים הוחלט על חלוקה חדשה של מספר הדירקטורים ולפיה קרית טבעון, זכרון יעקב ורמת ישי יקבלו שני דירקטורים כל אחת ואילו ליקנעם יהיו שלושה דירקטורים.

חבר מועצת קרית טבעון, שמוליק שמחון: “איך יתכן שרמת ישי שקטנה מאיתנו פי 2.5 מקבלת את אותו מספר דירקטורים כמונו? איפה השמירה של אריאלי על האינטרסים של טבעון? התאגיד הזה הוא מבחינתנו חור שחור. הם מעולם לא היו פה ולא הציגו בפנינו דבר

ראש מועצת קרית טבעון, דוד אריאלי: “יש דינאמיקה בין הרשויות החברות שבמסגרתה חשבתי שנכון שיהיו לנו שני דירקטורים. הדירקטורים אינם חייבים חובת אמון כלפי קרית טבעון אלא כלפי התאגיד. התאגיד עושה בטבעון עבודה טובה ומשקיע פה לא מעט. אנחנו מבצעים בקרה שוטפת, גם תפעולית וגם תקציבית ונמצאים בדיאלוג מתמיד עם ראשי התאגיד.

יו”ר התאגיד, אורי שמואל: “המהלך בא לטובת התושבים בכל הישובים השייכים לתאגיד”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter