באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

זוכרים את בר:  התריאטלון הראשון לזכרו של חלל צה”ל סג”מ בר רהב

זוכרים את בר:  התריאטלון הראשון לזכרו של חלל צה”ל סג”מ בר רהב

מאות תושבים מרמת ישי והאזור נהנו מחוויה ספורטיבית לכל המשפחה לזכרו של בר. האירוע התקיים בסיוע המועצה והמתנס

ברמת ישי זוכרים את סגמ בר רהב זל. בר נהרג במבצע צוק איתן בקיץ 2014 וברמת ישי מקפידים להנציח את זכרו ואת מורשתו במספר דרכים. בסוף השבוע האחרון התקיים אירוע ספורטיבי ייחודי ומרגשהתריאטלון הראשון לזכרו של בר רהב. כאמור זוהי הפעם הראשונה שפעילות זו מתקיימת וברמת ישי מבטיחים לשמר את המסורת.

יוזם הרעיון רונן עקיבא, שהינו חבר המשפחה ונרתם לעשייה במלוא הקיטור, ויחד עם המועצה והעומד בראשה עופר בן אליעזר והמתנס שנרתמו לנושא, התקיים אירוע ספורטיבי ייחודי ומרגש לכל המשפחה אשר מנציח את מורשתו של בר. בר זל היה שחקן נבחרת ישראל בכדורמים וויתר על שירות במעמד ספורטאי מצטיין לטובת שירות ביחידה קרביתהנדסה קרבית.

היום החל בבריכת השחייה במקצים לפי גילאים אותם הזניק ראש המועצה עופר בן אליעזר, נמשך ברכיבה על אופניים והסתיים בריצה. בסיום התריאטלון התכנסו המשתתפים לטקס הסיום שהתקיים במגרש ההוקי. הטקס כלל הגרלה בין נותני החסות הרבים, חלוקת תעודות ומדליות ודברי ברכה, של נעמה רהב, אמו של בר זל, בשם המשפחהאביו של בר אפי ואחיוניר, רון ורותם, ראש מועצה רמת ישי עופר בן אליעזר ורונן עקיבא.

נעמה רהב נשאה דברים מרגשים לזכר בשם המשפחה, והודתה למועצה ולעומד בראשה , למתנס ולרונן על קיום היום ולקהילת רמת ישי החמה והתומכת.

במהלך היום נהנו המשתתפים ובני משפחותיהם מהפנינג לכל המשפחהלהקת מתופפים, כיבוד קל ושתיה הגרלת פרסים יקרי ערך ועוד.

את הארוע הינחה במקצועיות ניר גושן, איש רדיו קול רגע.

בן אליעזר אמר בטקס: “תודה למשפחת רהב על תעצומות הנפש והתמיכה. אתם תמיד אצלינו עמוק בלב. תודה לרונן עקיבא. תודה לצוות עובדי המועצה והמתנס ולתורמים היקרים שסייעו להצלחת האירוע. אנו מתחייבים להפוך את התריאטלון לזכר בר רהב למסורת“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter