באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

זוכרים את איילה יפרח ז”ל שנספתה באסון הכרמל .

זוכרים את איילה יפרח ז”ל שנספתה באסון הכרמל .

מידי שנה ובפעם החמישית, מארגנת קהילת רמות מנשה וקבוצת הנשים “בשביל האיילה”  בסיוע מועצה אזורית מגידו,  מרוץ אופני שטח לכל המשפחה לזכרה של איילה יפרח שנספתה באסון הכרמל. 

 את הקבוצה לזכרה של איילה ז”ל הקימה וייסדה הדס וייס אחותה ,המתגוררת בקיבוץ  רמות מנשה. בקבוצה הנשים משתתפות 40 רוכבות מיישובי המועצה האזורית מגידו והסביבה. הפעילות  נתמכת על ידי מועצה אזורית מגידו. הרוכבות מקיימות את הפעילות בסופי שבוע ויוצאות לטיולים ארוכים ברחבי ישראל ואחת לשנה בחו”ל. מדריך הקבוצה ועוזר בהפקת המרוץ יוני רייש .

80 ילדי קיבוץ רמות מנשה והוריהם, לוקחים זו השנה השנייה את ההפקה כפרויקט התנדבותי של  “בני מצווה”, כהכנה נפגשו עם אמא של איילה ז”ל  להכיר ולשמוע על איילה ועל האסון הנורא.

מחלקות המועצה: ספורט, בטחון, אחזקה ,דוברות ועוד.. תומכות  ומסייעות  בהפקה המורכבת  ומתנדבים רבים תושבי המועצה האזורית מגידו  שותפים להכנות וארגון המרוץ . בנוכחות ראש המועצה האזורית איציק חולבסקי,בעלי תפקידים מהמועצה ותושבים רבים שיגיעו ליהנות מהחוויה הספורטיבית  מצפים המארגנים להשתתפות של כ-500  רוכבים  מילדים ועד מבוגרים  מכל האזור .

המרוץ יתקיים ב- 26.5.18   ובו מקצים תחרותיים ל-66 ו-33 ק”מ, מקצי ילדים ומסלול עממי-משפחות של כ- 9 ק”מ. המסלול מהנה, זורם, חוויתי, מאתגר ובתוואי שטח מגוון ב”מגרש” הכי יפה בארץ- אזור רמות מנשה.

המסלול מתחיל בזינוק מתגלגל מאזור חדר האוכל של הקיבוץ וירידה לכיוון נחל שלף, חצייה מרעננת של הנחל ורכיבה בשבילים לבנים מערבה לכיוון בת שלמה, טיפוס בדרך נוף הר חורשן עם נוף מהמם לזיכרון יעקב,

רכיבה בכמה מהסינגלים המשובחים והזורמים של ההר, גלישה מהירה לעמיקם ועלייה חזרה דרך אחת מפינות החמד היפות של רמות מנשה, “עין מחוללים”.

אורך הקפה כ-33 ק”מ עם טיפוס מצטבר של כ- 600 מ’. זינוקים החל מ 7:30

בסיום יתקיים טקס הענקת גביעים ומדליות והרוכבים והקהל ייהנו ממוזיקה טובה וכיבוד.

הרשמה למרוץ באתר זינוק תסתיים ב  22.5.18 עד ה 16.5 בתעריף מוזל !

לכל רוכב תוענק ערכת משתתף עם חולצה ו”פינוקים” נוספים.

https://www.znook.co.il/Pages/Main.aspx?ID=AW1I0RcO7yw%3d

בואו לרכוב ולעודד

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter