באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

זהירות פדופיל

זהירות פדופיל

פרקליטות מחוז צפון  הגישה לפני בשבוע שעבר לבית  המשפט המחוזי בנצרת  כתב אישום נגד  בנימין דוד חיים קוגלסקי בן 38 בגין ביצוע עבירות של מעשי סדום, מעשים מגונים ואונס כנגד מספר קטינים בני 12-14.

חדשות YCOM: הותר לפרסום כי פרקליטות מחוז צפון הגישה כתב אישום חמור כנגד פדופיל אשר נהג להתעלל מינית בקטינים והיא תידון בין כתלי בית המשפט המחוזי בנצרת. על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות  עו”ד יעל כ”ץ  עולה כי במהלך השנתיים  האחרונות  נהג  הנאשם לפתות קטינים – ילדים בני 13-15, להגיע לביתו באמצעות הצעת אלכוהול וסיגריות ולפעמים גם כסף. משהיו מגיעים הקטינים לביתו , היה צופה עמם בסרטים פורנוגרפיים ומבצע בהם עבירות מין חמורות.  את העבירות ביצע הנאשם  שעה שמתנהל נגדו הליך פלילי בבית משפט השלום בירושלים, אף הוא בגין ביצוע עבירת מין בקטין .

פדופיל
בית המשפט המחוזי בנצרת. צילום: Benjamin Shlevich

אחד מקורבנותיו של הגבר היה נער אשר הכיר לו מספר קטינים נוספים, ביניהם קטין יליד שנת 2002 כאשר במהלך השנתיים האחרונות,  נהג הנאשם לתת סכומי כסף שונים לקטינים, וכן לקנות להם סיגריות ולספק להם אלכוהול וכך פיתה אותם להגיע אליו.

על פי כתב האישום, הגיע אחד הקטינים, נער בן 12, לביתו של קוגלסקי, במספר הזדמנויות והנאשם הכניסו לחדר השינה בבית. הנער נשכב על המיטה כשפלג גופו התחתון עירום והנאשם רכן מעליו, כשהוא עירום אף הוא, החדיר את איבר מינו של הנער  לפיו וביצע בו מין אורלי כשבמקרים אחרים הוא ביצע את זממו בנער במקלט ציבורי. בחלק מן המקרים קיבל הנער מן הנאשם סכומי כסף שונים, סיגריות וחפצים שונים, זאת בתמורה להסכמתו למעשים המיניים האמורים. כמו כן ביצע קוגלסקי, במספר הזדמנויות, מעשי סדום בקטין.

כמו כן, במהלך התקופה הרלוונטית,  הגיעו שני קטינים אחרים לביתו של הנאשם. וכשאחד הנערים הלך לשירותים ניסה לבצע מעשים מגונים בחברו אך הנער סירב. כשחזר חברו מהשירותים, חשף הנאשם את איברו בפני הנערים וביצע בעצמו מעשה מגונה, למראה מעשיו של הנאשם, נבהלו השניים ועזבו מיד את המקום. אלא שבכך לא תמו הדברים ובשתי הזדמנויות ביקש הנאשם מאחד הנערים כי יחשוף בפניו את ישבנו וזאת בעת ששהו ברחוב.

מקרה נוסף אירע לפני כשנה כשקוגלסקי פגש שני קטינים ברחוב בשעת לילה. הנאשם קנה עבור הקטינים המבורגר ושתיה ואז הלכו שלושתם לפינת רחוב נסתרת, שם חשף הנאשם בפניהם  את איבר מינו.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter