באנר עליון
באנר עליון

וועדת הספורט ברמת ישי אישרה תכנית אב לספורט

וועדת הספורט ברמת ישי אישרה תכנית אב לספורט

 

תכנית אב לספורט תוגש לאישור מליאת המועצה בחודש הבא. בין ההמלצות-שימת דגש על פעילות גופנית ואורח חיים בריא והקמת עמותת ספורט יישובית. 

מגרש המיני פיץ החדש ברמת ישי
מגרש המיני פיץ החדש ברמת ישי

הליך גיבוש תכנית האב לספורט ברמת ישי מתקרב לסיומו עם הגשת טיוטת התכנית לראש המועצה, עופר בן אליעזר, סגנית ראש המועצה ויו”ר וועדת ספורט ליבי אלקריף, רכזת הספורט במתנ”ס טלי גולן וחברי הוועדה. בחודש הבא, לאחר שסיימו חברי הוועדה לעיין בתכנית ואישרו את התוכנית, היא תועבר  לאישור מליאת המועצה.

תכנית אב לספורט נועדה כדי לגבש את חזון ענף הספורט ברמת ישי לעשר השנים הבאות. מדובר בהליך מקצועי הכולל למידה ומיפוי של צרכי הישוב. ההליך החל לפני כשנה כאשר הוא כלל בין השאר שיתוף ציבור וסקרים שונים שהועברו בקרב מאות תושבים. את התכנית מוביל עילם קוט בשיתוף עם צוות המועצה וכאמור וועדת ספורט יישובית.

עיקרי התוכנית הם המשך עידוד הספורט להמונים, הקמת עמותת ספורט עירונית והשתתפות בספורט התחרותי במינון מושכל ואיכותי.

תכנית הספורט הישובית הינה המשך ישיר של מדיניותה של רמת ישי לטיפוח הספורט בישוב ובפרט התשתיות הפיסיות. תשתית מתקני הספורט עברה בשנים האחרונות מהפכה של ממש עם קירוי שלושת מגרשי הספורט והקמת מגרש רב תכליתי, שדרוג אולם הספורט ולאחרונה, הקמת מגרש מיני פיץ’ מודרני ומואר בעלות של למעלה מ-400 אלף שקלים כאשר במקביל החלו העבודות להכשרת שביל הולכי רגל, “סובב רמת ישי” באורך של כשלושה קילומטרים שישא את שמו שלבן רמת ישי סג”מ, בר רהב ז”ל, אשר נהרג במבצע “צוק איתן”.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: “כחלק מהאסטרטגיה בה הצבתי את החינוך בראש סדר העדיפויות ונגזרת מכך גם כל תחום הספורט קיימנו בשנה האחרונה תהליך מקצועי הכולל למידה, מיפוי, והבנת הצרכים לעומק ע”י ביצוע סקרים, שיתופכם בתהליך במפגשים בלתי אמצעיים וליווי מקצועי של חברת ישרא- קונקסט בע”מ ובהנחייתו של עילם קוט. התוצרים של פעילות זו באים לידי ביטוי בתוכנית האב לספורט  שהיא בהלימה לרוח וחזון כפי שהצבתי לאחר ששמעתי את התושבים ומהווה סמן דרך לפעילות המועצה בתחום הספורט בשנים הקרובות. פעילות גופנית ואורח חיים בריא ברמת ישי נמצאים בסדר עדיפות גבוה, אמירה זו מיושמת ותיושם הלכה למעשה באמצעות מתן מגוון פעילויות ומתקני ספורט המתאימים לגילאים השונים ולצרכים כפי שבאים לידי ביטוי בתוכנית האב לספורט. אני מבקש להודות לליבי אלקריף סגניתי ויו”ר ועדת ספורט על הובלת תהליך בניית תוכנית האב לרבות שיתוף הציבור, על הרצינות, המקצועיות והאכפתיות. תודה מיוחדת למנחה התוכנית עילם קוט שבדרכו הנעימה, המקצועית והקשובה הוביל אותנו לבניית התוכנית. מאחל לכולם המשך פעילות גופנית מהנה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter