באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

“התמיכות התקציביות ביקנעם משקפות אינטרסים קואליציוניים וסקטוריאליים”.

“התמיכות התקציביות ביקנעם משקפות אינטרסים קואליציוניים וסקטוריאליים”.

 צחי דקל, יו”ר האופוזיציה בעיריית יקנעם, הצביע  בישיבת המליאה האחרונה נגד התמיכה במוסדות דת על סך 450 אלף שקלים, בהם פועלים  עשרות בודדות של חניכים, כאשר מנגד שאר תנועות הנוער ביקנעם  – הצופים, בני עקיבא והשומר הצעיר, בהם פעילים  כ-400 חניכי תנועות הנוער ביישוב.

לדברי דקל, “מבנה התמיכות התקציביות ביקנעם משקף צרכים ואינטרסים קואליציוניים וסקטוריאליים, ולא את האינטרס של הציבור הרחב, הנה כי כן ההבטחות של ראש העיר לצעירי יקנעם מתגלות ברגע האמת כהבטחות סרק, וכי הוא מעדיף שיקולי קואליציה על פני שיקול ציבורי רחב”.

דקל הוסיף: “גם תמיכת עיריית יקנעם בקבוצת הכדורסל של יקנעם/מגידו, שלא משחקת בעיר ולתושביה אין זיקה אליה – ב-200 אלף שקלים בנוסף להחזר חוב של 100 אלף שקלים בכל שנה – מעיד על ניתוקו של ראש העיר מצרכי צעירי יקנעם ותושבי העיר בכלל”.

מרגישים את האהבה בין אלפסי ודקל? (התמונות מפרופיל הפייסבוק של השניים)

מעירית יקנעם נמסר ” אילו החבר דקל היה בוחר למלא את חובתו המינימאלית לציבור ולהגיע באופן סדיר לישיבות מועצת העיר וועדת הכספים בשנת 2011 הוא בוודאי היה יודע על כך שאושרו לתנועות הנוער תמיכות בנוסף בסך 170 אש”ח שעה שהעירייה מממנת להן הכל קרי חשמל, מים וכיוצ”ב שעלותם מכפילה ומשלשת את סכום התמיכה. נזכיר לדקל שתנועת הצופים כבר שלוש שנים נהנית מתוספת לתמיכה על בסיס עלייה במספר החניכים. בנוסף לכך, תמוה איך צחי דקל שיוצא נגד התמיכה  לדתיים בכלל נמנע בהצבעה ולא התנגד. יתרה מכך, בתמיכות עבור תנועות הנוער, המתנ”ס ומוסדות הספורט הוא בחר להתנגד . כל אלו מוכיחים שאם לדקל יש טענה בעניין הוא יכול לבוא רק לעצמו. לידיעת החבר דקל תקציב התמיכות עומד על 3.5 מליון ₪ כאשר רק כ- 450 אלף ₪ מועברים לציבור הדתי שזה פחות מחלקם היחסי באוכלוסייה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter