באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

השיתופייה-

השיתופייה-

במרכז קיפוד של עיריית כפר סבא תוכלו לשאול כלי עבודה ואביזרי קמפינג, הפתיחה החגיגית התקיימה בשבוע שעבר

עיריית כפר סבא באמצעות מחלקת קיימות באגף לאיכות הסביבה מזמינה את ציבור התושבים למרכז קיפוד- מרכז קיימות עירוני, ומציעה שירות חדש במסגרתו ניתן יהיה לשאול כלי עבודה ואביזרי קמפינג. “השיתופייה” תהיה פתוחה בכל יום שישי בין השעות 9:00- 13:00, כשהפתיחה החגיגית התקיימה ביום שישי,  ב- 20.10.

מהיום, כל תושב הזקוק מידי פעם לכלי עבודה, ציוד קמפינג, ציוד לגינון ועוד יוכל להשאיל את המוצר לתקופה הרצויה ולהשיבו ל”שיתופייה”. הרעיון נולד מתוך תפיסת הקיימות לחסוך בקניית מוצרים שאנו משתמשים בהם לעיתים רחוקות, וליצור שיתופיות לתושבים. בין המוצרים בשיתופיה ניתן למצוא: רשתות צל, מחצלות, שולחנות מתקפלים, את חפירה, קלשון, אוהלים, מזרוני שטח, ערכות קפה ועוד.

מרכז “קיפוד”, מרכז קיימות עירוני, הוקם לאחרונה בכפר סבא כחלק מפעילותה של מחלקת הקיימות באגף איכות הסביבה. מדובר על מרכז ייחודי וראשון מסוגו בארץ ובהתאם לחזון העיר כפר סבא כעיר ירוקה ומקיימת. תפקידו של המרכז החדש הינו  להוביל הסברה, להעניק כלים וידע שמטרתם לקדם את כפר סבא בדרך להיות “עיר אפס פסולת הראשונה בישראל, המיישרת קו עם מדינות וערים מתקדמות בעולם.

צביקה צרפתי, מ”מ וסגן ראש העיר, “כחלק מחזון העיר כירוקה ומקיימת, אנו מעודדים שימוש חוזר במוצרים ושיתופיות בין תושבים. יתרה מזאת, העיר כפר סבא מציגה קהילה חזקה ואיתנה הבנויה על עזרה הדדית וסיוע לאחר. אני מברך על היוזמה ועל הקמת מרכז קיפוד החדשני המנגיש מסרים אלה, ומזמין את כלל תושבי העיר להשתמש בשירות החדש”.

גל בר, מנהלת תחום הסברה, מחלקת הקיימות, “אנו שמחים להיענות לפניות הרבות של תושבים שחיכו וציפו בהתרגשות לפתיחת השיתופייה. זהו עוד צעד פורץ דרך בחזון של עיר “אפס פסולת”. אנחנו מאמינים שהשיתופיה תתן מענה רחב ומספק בשלל דרכים ויתרום להפחתת הצריכה של מוצרים אלו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter