באנר עליון
באנר עליון

הצבא צועד על קיבתו

הצבא צועד על קיבתו

תלמידי מגמת בישול מלונאי בפנימיית ‘נווה עמיאל’ זכו למפגשי לימוד חווייתיים עם טבחי חיל הלוגיסטיקה. מורה המגמה: “אנו שמחים על שיתוף הפעולה ובעיקר על הקשר שנוצר בין חיילי היחידה לחניכים”.

שיתוף פעולה מתוק בין מגמת בישול מלונאי בכפר הנוער נוה עמיאל וחיל הלוגיסטיקה. מדי שנה, נפגשים חניכי מגמת בישול מלונאי בכפר הנוער ‘נוה עמיאל’ עם טבחים וטבחיות מחיל הלוגיסטיקה למספר מפגשים חווייתיים ומעשירים, הן בכפר והן בבסיס היחידה, כחלק משיתוף פעולה רב שנתי. במגמת הבישול המלונאי בכפר לומדים החניכים בישול, תמחור ויזמות על מנת להכשיר אותם למקצוע הטבחות בעתידם. תלמידי מגמת בישול מלונאיגם השנה, הגיעו החיילים אל המטבח הלימודי בכפר, יחד עם רס”ן יפית אדרי רמ”ד תזונה בחייל הלוגיסטיקה ורנ”ג קובי לוי קצין המזון של אוגדה 210. במהלך המפגש התחלקו החיילים והחניכים לקבוצות ויחד הם בישלו ארוחת גורמה רבת מנות שהורכבה ממצרכים שהגיעו היישר ממחסני המזון של היחידה. אל הארוחה הצטרפו גם המפקחת על בית הספר במשרד החינוך, יעל הורוביץ וחברי הנהלת הכפר.

מטרת המפגש הינה חשיפת הנערים לעתיד המצפה להם במידה ויבחרו ללכת למסלול טבחות בצבא. במהלך המפגש החניכים הבינו שבידיהם יכולה להיות האחריות להאכיל באופן מזין, בריא וטעים את חיילי צבא ההגנה לישראל, משימה חשובה ביותר. החניכים יצאו נרגשים מהמפגש ובציפייה למפגש הבא בו יתמודדו צוותים משותפים בתחרות מאסטר שף חגיגית!
מורה מגמת בישול מלונאי בכפר, נתן לפלר: “אנו שמחים על שיתוף הפעולה ובעיקר על הקשר שנוצר בין חיילי היחידה לחניכים. החניכים זוכים לחוות עבודה עם אנשי מקצוע ובכך לטעום מעט מהעתיד הצופה להם אם יבחרו להמשיך בתחום זה בצבא וכמקצוע לחיים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter