באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפנינג סוף שנה בקומפלקס מעונות ניצנים של מתנ”ס יקנעם

הפנינג סוף שנה בקומפלקס מעונות ניצנים של מתנ”ס יקנעם

ההפנינג ייחודי לקטנטנים נערך לציון סוף השנה בקומפלקס מעונות ניצנים, של רשת המרכזים הקהילתיים של יקנעם.

הפנינג סוף שנה
הפנינג סוף שנה

אירוע סוף השנה מסכם שנת פעילות ושנת מעבר בין השנתונים. במהלך ההפנינג, התנסו הילדים וההורים במגוון הפעלות, החל מריתמוסיקה , מגע וליטוף בעלי חיים, סיפור בתנועה ועוד התנסויות ופעילויות שאינן מובנות מעליהם בגילאים הללו. החלק הכי מרגש, במהלך האירוע, היא לראות הפרידה של המטפלות  והילדים בוגרי הפעוטון, זה מהרגעים שכול הגננות והמטפלות מזילות דמעה.

לאורך כל האירוע נהנו הילדים וההורים ממאכלים ושתיה ובסיום נהנו כולם מדוכן פלאפל חם מיוחד שהוקם בגן לטובת כל הילדים, האחים וההורים שהגיעו להפנינג המיוחד ומילאו את המתחם בעשיה חווייתית ומיוחדת.

רשת מעונות ניצנים הפועלת תחת רשת המרכזים הקהילתיים יקנעם, מוכרת על ידי משרד התמ”ת  ופועלת על פי הנהלים והבקרות של המשרד.  בהתאם לכך ניתן לקבל בקשות  להנחות על פי הקריטריונים של משרד הכלכלה. מעונות ניצנים כולל קומפלקס מעונות הנותן מענה מלא להורים עובדים מהשעה 07:00 עד 17:00 ומיועדת לתינוקות ופעוטות מגילאי 3 חודשים עד 3 שנים. מדובר במסגרת טיפולית מלאה הכוללות ארוחות מלאות, פעילויות חינוך בהתאם לגילאים ומלווה עי רשתהתחלה חכמה“, של החברה הארצית למתנסים, הנותנת ליווי והדרכה פדגוגית מלאה לעובדי המעונות. הקומפלקס מחולק ל-3 כיתות גן לפי שנות גיל כשהשנה.

הפנינג סוף שנה
הפנינג סוף שנה

לאה פדידה, יור הנהלת המתנסבמסגרת הפעוטון שלנו, אנו פועלים להקניית כישורי חיים, כישורי למידה וכישורי חשיבה שיאפשרו לעשרות הפעוטות המסיימים אצלנו, להשתלב כילדים בוגרים במערכות החינוך ברחבי יקנעם. אני שמחה לראות את המאמץ הרב שמושקע מצד הצוות לאורך כל השנה על מנת לתת לילדים מסגרת ותחושה של ביטחון ויציבות ומאחלת שגם בשנה הבאה נדע להעניק, כמו תמיד, את הטוב ביותר עבורם“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter