באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפנינג חוויתי

הפנינג חוויתי

הפנינג חוויתי- ייחודי לקטנטנים בקומפלקס מעונות ניצנים של מתנ”ס יקנעם

ההפנינג ייחודי לקטנטנים נערך השנה בקומפלקס מעונות ניצנים ביקנעם בנוכחות מלאה של כל הורי וילדי הכיתות  ובמעמד יו”ר הנהלת המתנ”ס, הגב’ לאה פדידה. מדובר באחד מאירועי השיא של השנה שמקיים המעון של מתנ”ס יקנעם, במסגרתו נהנו הילדים מ-6 עמדות הפעלה מגוונות ושפע של פעילות המתואמת לכל קבוצת גיל בנפרד – החל מתינוקות בני כמה חודשים, דרך קבוצת הפעוטים ועד לקבוצות הבוגרים בגילאי 3.

“מדובר באירוע מיוחד המאפשר לילדים בגיל מאד מאד צעיר להתנסות במגוון הפעלות, החל מריתמוסיקה יחד עם ההורים, התנסות עם בעלי חיים, סיפור בתנועה ועוד – כשאנו מנסים לאפשר ולהנגיש את כל הפעילויות שאינן מובנות מעליהם בגילאים הללו – לכל ילדי מערך המעונות על מגוון הגילאים”,  סיפרה שרה ירימי, מנהלת קומפלקס ניצנים.

לאורך כל האירוע נהנו הילדים ממאכלים ושתיה ובסיום נהנו כולם מדוכן פלאפל מיוחד שהוקם בגן לטובת כל הילדים, האחים וההורים שהגיעו להפנינג המיוחד ומילאו את המתחם בעשיה חוויתית ומיוחדת. בהמשך השבוע הילדים אף זכו לביקור מיוחד של לוחמי האש שהגיעו לקומפלקס הגנים עם משאית כיבוי אש שהיוותה אטרקציה מאד מיוחדת לילדים- חוויה אותה לא ישכחו לזמן רב.

רשת מעונות ניצנים הפועלת תחת מתנ”ס יקנעם, מפעילה קומפלקס מעונות הנותן מענה מלא להורים עובדים מהשעה 07:00 עד 17:00 ומיועדת לתינוקות ופעוטות מגילאי 3 חודשים עד 3 שנים. מדובר במסגרת טיפולית מלאה הכוללות ארוחות מלאות, פעילויות חינוך בהתאם לגילאים ומלווה ע”י רשת התחלה חכמה הנותנת ליווי והדרכה פדגוגית מלאה ל-14 עובדי המעונות. הקומפלקס מחולק ל-3 כיתות גן לפי שנות גיל כשהשנה, לראשונה, נרשמו לגן שני ילדים שעדיין לא נולדו(!) וכבר בבטן “שריינו” לעצמם מקום במעונות בשנה הבאה שאוטוטו תתחיל.

לאה פדידה, יו”ר הנהלת המתנ”ס והמשנה לראש העיר, שהשתתפה ונהנתה בפעילות הייחודית, ברכה את ההורים והצוות על סיומה של עוד שנה מוצלחת במסגרתה זכו הילדים לפעילות חינוכית מגוונת – ובראש ובראשונה לבית חם לכל הילדים. “אנו מאמינים כי הפעוט הוא אדם שלם מרגע לידתו ולכן אנו פועלים להקניית כישורי חיים, כישורי למידה וכישורי חשיבה שיאפשרו להם עם הזמן להשתלב כילדים בוגרים בקהילתם. מדי שנה אנו מחנכים ומגדלים כאן כ-65 פעוטות ואני שמחה לראות את המאמץ הרב שהושקע מצד הצוות לאורך כל השנה על מנת לתת לילדים מסגרת ותחושה של ביטחון ויציבות ומאחלת שגם בשנה הבאה נדע להעניק, כמו תמיד, את הטוב ביותר עבורם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter