באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם: קבוצת הילדות בכדורמים זכתה בטורניר מחומש

הפועל יקנעם: קבוצת הילדות בכדורמים זכתה בטורניר מחומש

לא רק בבוגרות: הילדות של יקנעם היו היחידות שניצחו שני משחקים בטורניר הראשון של העונה. גם הנערים עד גיל 16 רשמו הישג מרשים כשנצחו בתוצאה 8:7

הפועל יקנעם בכדורמים ממשיכה לקצור הצלחות והפעם היא מוכיחה שגם בגילאים הצעירים היא מעמידה תשתית מצויינת ובונה שחקנים ושחקניות שיהיו מהמובילים בענף. ביקנעם יכולים להיות שבעי רצון מהשבוע האחרון לאחר שקבוצת הבנות עד גיל 12 וקבוצת הנערים עד גיל 16 רשמו הישגים יפים מאוד.

הטורניר המחומש
קבוצת הילדות של יקנעם. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

קבוצת הילדות הגיעה לטורניר המחומש(בגילאים הללו אין ליגה והמשחקים משוחקים בשיטת טורנירים המתפרשים לאורך השנה כולה) שנערך בטבעון.האירוח המכובד של המועדון מטבעון הוביל לאווירה מצויינת בבריכה וגם במשחקים עצמם היה ניתן להבחין ברמה גבוהה אצל הקבוצות המשתתפות. בסופו של דבר זכו החניכות של שונית סטרוגו בטורניר לאחר שהיו היחידות שניצחו את שני המשחקים שלהם.האחד 2:7 מול מועדון הכדורמים מפתח תקווה ובשני במשחק צמוד מאוד ואיכותי ניצחו 1:2 את טבעון. עוד השתתפו בטורניר מועדון כדורמים שמיר ואסט תל אביב.

ביקנעם משחקות בנות צעירות אשר הגיעו למועדון בשל ההצלחה שלו בשנים האחרונות כאשר בקבוצה ניתן למצוא גם בנות שהן אחיות של השחקניות מהקבוצה הבוגרת של נשות יקנעם או של בנים מגילאי הנערים בקבוצות המועדון. בין השחקניות ניתן למצוא את מיכל כץ,יהב פרקש, גלי צור,ללי קייזמן,נועה בן צבי,אדווה תדמור,מאיה תדמור,נועה בן דוד,שלי קפילביץ,שחר בר ,ים שריד ולארה קופלב.

אך לא רק הבנות הצעירות הראו יכולת גבוהה אלא גם קבוצת הנערים עד גיל 16 של המועדון שמאז פתיחת העונה מעניקה כבוד גדול.הקבוצה שמורכבת בעיקרה מילדים בני 12-14 הייתה אמורה לפי התחזיות להיות בשר תותחים בשל ההבדלים הפיזיים אך החניכים של המאמן אופיר שריד מראים שהאימון וההשקעה שנעשים ביקנעם מניבים תוצאות ולאחר שני משחקים צמודים מול גבעת חיים ומכבי חיפה בהם הפסידה יקנעם בשני שערים הצליחה הקבוצה לנצח השבוע אחרי משחק מרתק וברמה גבוהה מאוד של שתי הקבוצות את טבעון ב׳ 8:7.

ביקנעם ניתן למצוא את לב גרשמן בן ה-16 שנחשב לשוער מצויין,דן דן קייזמן,תומר שיין,שגיא לוע,אביחי שם טוב ואורי גליסקו. את השערים במשחק הבקיעו קייזמן שסיים עם שלושה שערים ,לוי שכבש את אותה כמות ודיין שסיים עם צמד משלו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter